اسارت پسربچه در شكنجه‌گاه نامادری

۱۳۹۰/۰۸/۲۷ - ۲۲:۲۱ - کد خبر: 36810
سلامت نیوز : به گزارش «جام‌جم»، چند روز پیش مدیر یكی از مدارس ابتدایی پسرانه در شهرستان اشنویه با مركز فوریت‌های پلیسی 110 تماس گرفت و از آزار و اذیت یكی از دانش‌آموزان از سوی نامادری‌اش خبر داد.
در پی این تماس، ماموران با حضور در مدرسه مشاهده كردند، دست و پای این كودك سوخته و پیشانی‌اش نیز زخمی شده است.
پس از آن ،كودك با هماهنگی قضایی به پزشكی قانونی معرفی شد و پزشكان پس از معاینه وی نظر دادند او آزار جسمی دیده است.
نامادری، پسرهشت ساله را شكنجه می‌داد
كودكهشت ساله در جریان تحقیقات پلیس با معرفی نامادری‌اش به عنوان عامل حادثه گفت: پس از جدایی والدینم، پدرم با زن جوانی ازدواج كرد اما نامادری ام از همان ابتدا با من بدرفتاری می‌كرد. كودك آسیب‌دیده افزود: او همیشه كتكم می‌زد و با سیخ داغ بدنم را می‌سوزاند و تهدید می‌كرد تا در این باره به پدرم حرفی نزنم.
وی اضافه كرد: نامادری‌ام حتی اجازه نمی‌داد به دیدن مادرم بروم و همیشه از من نزد پدرم بدگویی می‌كرد.
ترس پسر خردسال از خانه وحشت
كودك آسیب‌دیده گفت: یك بار در مورد بدرفتاری‌های او با مادرم حرف زدم اما وقتی نامادری به این موضوع پی برد بدرفتاری‌هایش بیشتر شد.
وی اضافه كرد: چند روز پیش نیز چنان كتكم زد كه پیشانی‌ام بشدت زخمی شد به همین دلیل، از خانه‌مان می‌ترسم و حاضر نیستم به آنجا برگردم.
در پی اظهارات این كودك و نظریه پزشكی قانونی مبنی بر شكنجه شدن او، نامادری سنگدل و پدر كودك به پلیس آگاهی اشنویه منتقل و بازجویی شدند.
پدر كودك ادعا كرد، همسرش او را شكنجه نداده و فقط به دلیل شیطنت، كودك را تنبیه كرده است.
اعتراف نامادری
در پی اظهارات پدر كودك، نامادری او نیز بازجویی شد وگفت: من علاقه‌ای به فرزند شوهرم نداشتم. می‌خواستم او با مادرش زندگی كند، اما شوهرم دوست داشت فرزندش نزدمان بماند.
وی اضافه كرد: نسبت به این كودك كینه به دل گرفتم و درصدد انتقام از شوهرم بودم، بنابراین در مدت یك سال، وقتی شوهرم به محل كارش می‌رفت، فرزند او را كتك می‌زدم.
در پی اعتراف نامادری سنگدل، با توجه به این كه او در آستانه زایمان بود،با قرار وثیقه ، از سوی دادیار شعبه اول دادسرای اشنویه‌آزاد شد اماتحقیقات تكمیلی از این نامادری ادامه دارد.

گزارش خبرنگار ما حاكی است، پسر آسیب‌دیده نیز با هماهنگی قضایی تحویل مادر خود شده است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.39038s, 18q