سلامت نیوز بررسی میکند:

روشی جدید برای کاشت مو

۱۳۹۰/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹ - کد خبر: 37216
روشی جدید برای کاشت مو
سلامت نیوز : جدیدترین روشی که در حال حاضر برای پیوند مو استفاده می شود به نام ایمپلنت مو  نامیده می شود .
ایمپلنت مو پاسخی است به  نیاز دنیای امروز برای زیبایی و استحکام مو برای افرادی که دچار تاسی منطقه ای یا تاسی تمام ناحیه سر هستند چه خانم ها و چه آقایان . این روش به موهای ذاتی شما کمک می کند تا  در نواحی  پشت سر یا در ناحیه جلوی سر که موها  با تراکم پایینتری دیده می شوند ، دوباره رشد کنند .
به گزارش سلامت نیوز پیوند مویی که به این ترتیب صورت می گیرد ، کاملا طبیعی ،بدون ریزش و با رنگی همانند موهای شما خواهد بود  و با گذر زمان همانند موهای طبیعی شما خواهند بود .

این روش بدین ترتیب می باشد که از ناحیه پشت سر شروع به پیوند زدن موی ذاتی شما(که از نواحی پر پشت بر داشته شده) در نواحی که کاملا تاس هستند ،  می کنند تا محفظه های موی شما دوباره شروع به رشد کنند .
بدین ترتیب موهای کاشته شده داخل و بین نواحی موهای اصلی شما قرار می گیرند و موهای سابق را مجبور به رشد می کنند .

FUI روشی است برای درمان طاسی منطقه ای یا  افرادی که کاملا طاس هستند :
همیشه آقایان به دنبال راه حلی بوده اند که با ریزش مو هایشان مبارزه کنند ، ریزش مو در آقایان بخصوص در ناحیه جلوی سر  بیشتر دیده می شود . در آقایان معمولا بعد از سن سی سالگی و در موارد نادر زیر سی سال ریزش مو شروع می شود و در خانم ها بعد از سن چهل سالگی دیده می شود ( البته سن  گفته شده بسته به عوامل درونی و ژنتیک شخص متفاوت است )
معمولا اشخاصی که دچار ریزش مو می شوند با روش هایی مانند شامپو تقویتی ، ماسک های تقویتی و ... سعی در تقویت ریشه موهایشان دارند اما این راه حل ها همیشه  با موفقیت همراه نمی شوند .
 به گزارش سلامت نیوز با این وجود به نظر می رسد تکنیک و روش جدیدی به اسم  FUI   (استخراج واحد فولیکولی  ) می تواند امید تازه ای را در  افرادی که از  ناحیه جلوی سر در حال  تاس شدن هستند ،داشته باشد .

اگرچه فابین بارتز و بروس ویلیس سعی در تغییر نگاه جامعه نسبت به پدیده کچل شدن و  تاسی دارند ،اکثریت افرادی که دچار این عارضه می شوند مبتلا به آلوپسی  هستند و  مشتاق به یافتن یک راه حل  جدید برای بهبود موهای خود هستند تا موهایشان همانند سال های گذشته زیبا باشد .

در حال حاضر بسیاری از افراد مشهور مانند خوانندگان ، هنرپیشه ها و حتی چهره های مشهور سیاسی از این روش برای ترمیم موهایشان استفاده می کنند .

این روش تحت تاثیر یک روش ترمیم مو از ژاپن قرار گرفته و به شکل  جدید امروزی ارائه  و مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنیک برای اولین بار در دهه ی سی و توسط  یک پزشک  ژاپنی به نام  ایساگاوا انجام شد .

اFUI در ابتدا در استرالیا  توسط پزشک به نامی  دکتر وود استفاده می شد و به مرور این تکنیک به فرانسه نیز انتقال پیدا کرد روش در حال حاضر در کشور فرانسه  به عنوان یک متد کاملا نو و بدیع دیده می شود .

این تکنیک مهارت ، دقت ،  تجربه  پزشک و  دست اندرکاران  را می طلبد . 
 دراین روش با بی حسی موضعی و شرایط کاملا استریل فولیکول های مو به طور مجزا با ابزار خاصی که کمتر از یک میلی متر قطر دارد برداشت شده و در نواحی بدون مو کاشته می شود .نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.25692s, 19q