دستگیری رمالی كه خود را پزشك نازایی جا زد!

۱۳۹۰/۰۹/۱۲ - ۱۷:۱۶ - کد خبر: 37562
سلامت نیو:  سرهنگ قدسی با اعلام این خبر افزود: در پی كسب خبری مبنی بر این كه فردی با هویت معلوم با عنوان پزشك اقدام به رمالی و فالگیری كرده است بررسی موضوع در دستور كار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان دماوند قرار گرفت.

قدسی افزود: پس از انجام تحقیقات و كسب اطمینان از موضوع مشخص شد كه متهم بدون داشتن هیچ‌گونه تخصص یا مجوزی در انجام امورات پزشکی با ادعای توانایی در رفع نازایی و بیماری با سوء‌استفاده از ساده لوحی، احساسات و عقاید طعمه‌های خود در پوشش رمالی و دعانویسی اقدام به کلاهبرداری از آنان كرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند با بیان اینكه ماموران انتظامی پس از هماهنگی با مقام‌قضایی متهم را در یك اقدام غافلگیرانه در محل كار خود دستگیر كرده‌اند گفت: در بازرسی از محل دستگیری متهم، مقادیر زیادی قرص‌های دست‌ساز، پماد، داروهای گیاهی، ادعیه و.... کشف و ضبط شد.

به گفته قدسی، متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شده است.

وی با تاكید بر اینکه اگر رمال‌ها می‌توانستند مشكلی از مردم حل كنند قطعاً‌ مشكلات خود را برطرف می‌كردند یادآورشد: توکل و ایمان به خداوند در کنار استفاده از نعمت‌هایی که باری تعالی در اختیار انسان قرار داده اصلی‌ترین رمز مقابله با معضلات فردی و اجتماعی است.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از شهروندان خواست در این زمینه هوشیار باشند و به منظور جلوگیری از فعالیت افراد رمال و فالگیر در صورت مواجه با این‌گونه افراد سودجو مراتب را از طریق تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به اطلاع پلیس برسانند.
منبع: پارسینه
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.93382s, 18q