مصرف پنج میوه برای داشتن پوستی شفاف

۱۳۹۰/۱۰/۰۳ - ۱۰:۲۷ - کد خبر: 38713
مصرف پنج میوه برای داشتن پوستی شفاف
سلامت نیوز: اینكه مصرف میوه‌ به سلامت پوست افراد كمك می‌كنند و بهترین دارو‌ها هستند واقعیتی است كه همه بدان آگاه هستند. میوه‌ها برخلاف مواد آرایشی بهداشتی قیمت كمتری دارند، طبیعی هستند و نتایج اثربخش‌تری بر پوست خواهند گذاشت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مصرف این پنج میوه می‌تواند فرد را در داشتن پوستی سالم كمك كند.

1-انبه: كه شاه میوه‌ها خوانده می‌شود نه تنها به دلیل طعم خوش بلكه به دلیل فوایدش توصیه می‌شود. این میوه تاثیر چشمگیری بر پوست دارد و به دلیل داشتن ویتامین A و آنتی‌اكسیدان با پیر شدن زودهنگام پوست مبارزه می‌كند.

2- موز: موز یكی از میوه‌هایی است كه با خوردن آن می‌توانید پوستی شفاف داشته باشید. موز سرشار از آهن، منیزیم، پتاسیم و سرشار از ویتامین A، B، E است و كمك می‌كند كه پوست دیرتر چروك شود.

3- لیمو: این میوه به دلیل داشتن ویتامین C به زیبایی پوست كمك می‌كند. مصرف این میوه همراه با آب ‌گرم پیش از خوردن صبحانه یك پاك كننده پوست محسوب می‌شود.

4-سیب: این میوه به دلیل داشتن آنتی‌اكسیدان از خرابی بافت و سلولهای پوستی جلوگیری می‌كند و به دلیل داشتن فیبر غذایی «الاستین» در جوان ماندن پوست موثر است.

5-پرتغال: این میوه نیز همانند سیب روند پیرشدن پوست را كندتر می‌كند و استفاده آن بر روی پوست به شما كمك می‌كند تا پوستی سالم‌تر داشته باشید.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.76205s, 19q