اتوبوس دودزا در تهران نداریم !

۱۳۹۰/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۸ - کد خبر: 39909
سلامت نیوز: مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی تهران گفت: هیچ اتوبوسی در شهر تهران فرسوده و آلوده کننده نیستند و برای این مساله حاضرم اثبات کنم که اتوبوس های شهر آلودگی ندارند.


پیمان سنندجی در گفت وگو با پانا، در خصوص میزان آلودگی اتوبوس های شهر تهران، اظهار کرد: اتوبوس های شهر تهران آلودگی ندارد و می توان این مساله را بر اساس سه فاکتور اثبات کنم.
وی ادامه داد: سوخت گازوئیل اتوبوس های پاییخت از کمترین گوگرد برخوردار است و این به معنای این است که سوخت اتوبوس ها از استاندار کافی برخوردار است اگرچه کافی نیست از سویی 50 درصد اتوبوس های شهر گازسوزند که هیچ آلودگی ندارد.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران با بیان اینکه عمر متوسط اتوبوس های ما، 5/4 سال است، تصریح کرد: ما هیچ اتوبوس فرسوده ای در شهر به جز مینی بوس ها نداریم و این
مساله را حاضرم اثبات کنم ودر هیچ پایانه ای از شهر تهران اتوبوس فرسوده سرویس دهی نمی کند.

سنندجی ادامه داد: نمی توان صرفا اتوبوسی را در حال حرکت است و دود می کند را بگوییم اتوبوس های شهرمان در آلودگی هوا نقش تاثیرگذاری دارند.

وی با بیان اینکه ممکن است اتوبوس های شهر نقص فنی داشته باشند، گفت: برای این مساله نیز یک درصد آلودگی در نظر گرفتیم و گفتیم که سهم اتوبوس ها در آلوده کردن هوای
تهران، یک درصد است.

مدیرعامل شرکت اتوبوسرانی شهر تهران، با بیان اینکه تمامی اتوبوس های شهر تهران در حال حاضر از استاندارد برخوردارند، افزود: تمامی مشکلاتی که احتمال می دادیم موجب دودزا بودن اتوبوس ها شود را شناسایی و برطرف کردیم.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.47637s, 18q