جمع آوری کارتن خوابها و متکدیان در شرق تهران

۱۳۹۰/۱۰/۱۹ - ۱۵:۰۴ - کد خبر: 40175
سلامت نیوز: شهردار منطقه 8 از فعالیت گشت جمع آوری متکدیان و کارتن خوابها در شرق تهران خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، محمدمهدی شادالوئی با اعلام این مطلب گفت: بر همین اساس یک دستگاه خودروی ون برای اجرای این طرح تعبیه شده است.
وی با شاره به اینکه تا کنون بیش  از20 مورد افراد بی خانمان توسط این گشت جمع آوری شده اند افزود: با هدف کاهش آسیب های  فردی و اجتماعی و پاکسازی محیط شهری از مصادیق آسیب دیدگان و سالم سازی محیط زندگی شهری این طرح در منطقه هشت اجرا می شود.
 
شهردار منطقه 8 با اشاره به مشارکت بخشهای مختلف مدیریت شهری در اجرای این طرح عنوان داشت: امید است با اجرای این طرح گام موثری در توسعه اجتماعی شهر با پیشگیری و کنترل آسیب های اجتماعی برداشته شود.
 
شادالوئی به شناسایی افراد آسیب دیده اجتماعی در این طرح اشاره کرد وگفت: جمع آوری متکدیان تاثیر به سزایی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد.
 
وی افزود: مشارکت و همکاری در ریشه‌یابی علل، زمینه‌ها و بسته‌های آسیب اجتماعی، مشارکت و همکاری در ارتقای سطح آگاهی عمومی، مشارکت در شناسایی بموقع افراد در معرض آسیب، حمایت و توانمند‌سازی‌ آسیب دیدگان و حمایت از توسعه فعالیتهای سازمانهای مردم نهاد در حوزه کاهش آسیبهای اجتماعی از جمله اهداف این طرح است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.44208s, 18q