خنده های هوس آلود!

۱۳۹۰/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۹ - کد خبر: 40272
سلامت نیوز: مرد جوان در دایره اجتماعی کلانتری ۳۹ مشهد افزود: در اولین روز کار با ماشین، خانمی بزک کرده، خودرو مرا به طور دربستی کرایه کرد.

او از لحظه ای که سوار خودرو شد با خنده های هوس آلود و غمزه های شیطانی شروع به صحبت کرد و گفت: از همسرم طلاق گرفته ام و به سختی زندگی ام را می گذرانم اما همسایه ای دارم که مدام برایم ایجاد مزاحمت می کند و درخواست های نامشروع دارد. نمی خواهم بگویم از تنهایی رنج نمی برم ولی دنبال یک آدم خاطر جمع می گردم که پشتوانه عاطفی و تکیه گاهم باشد. سرتان را به درد نیاورم، زن ناشناس از من دعوت کرد به خانه اش بروم تا جلوی همسایه ها بگوید این مرد، برادرم است و آنها دیگر برایش ایجاد مزاحمت نکنند.

مرد جوان آهی کشید و افزود: خودم را جمع و جور کردم تا به زن غریبه خیلی قاطعانه «نه» بگویم اما از شما چه پنهان وقتی از داخل آینه ماشین نگاهم به چشمانش گره خورد دلم لرزید و عقلم را باختم.من با وسوسه های شیطانی به خانه ای پا گذاشتم که ۳مرد قوی هیکل منتظرم بودند. آنها در حالی که تیزی چاقو را روی گردنم گذاشته بودند یک کتک مفصل نثارم کردند و بعد هم با برداشتن کارت عابر بانک و شماره رمز آن، به نزدیک ترین بانک مراجعه و مبلغ ۲۰۰هزار تومان از حساب بانکی ام برداشت کردند.

این افراد زورگیر سپس ساعت مچی و کاپشن و گوشی تلفنم را نیز گرفتند ومرا از خانه بیرون کردند.نمی دانم برای این حماقت و اشتباهی که مرتکب شده ام چه پاسخی به همسرم بدهم. این زن معصوم که پس از چند سال تحمل رنج و مشقت در زندگی با من، صورت خود را با سیلی سرخ نگه داشته است، امروز صبح دلداری ام داد و گفت نگران نباش، حتی اگر درآمد حاصل از کار با ماشین کم بود خودم در کنارت هستم تا مدتی بگذرد و فوت و فن کار را یاد بگیری ولی من...! در پی اظهارات این مرد جوان، به دستور رئیس کلانتری ۳۹ مشهد متهمان پرونده بلافاصله دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شده اند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.15714s, 18q