دام عشق برای دختران فراری

۱۳۹۰/۱۰/۲۳ - ۱۲:۵۹ - کد خبر: 40488
سلامت نیوز: دو عضو یك باند تبهكاری كه با اغفال و فراری دادن دختران جوان از منازلشان آنها را زندانی و پس از شكنجه دادن از خانواده‌هایشان اخاذی می‌كردند، توسط پلیس آگاهی مشهد دستگیر شدند.

رسیدگی به این پرونده اوایل هفته گذشته با شكایت مردی مبنی بر گم شدن دختر جوانش در دستور كار ماموران پلیس آگاهی مشهد قرار گرفت.

شاكی به پلیس گفت: رفتار دخترم از مدتی پیش تغییر كرده و مدام بهانه‌گیر شده بود. او با من و مادرش مشاجره می‌كرد و دیگر حاضر به ادامه زندگی با ما نبود، تا این‌كه برای خرید از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت و جستجوهایمان برای یافتن او بی‌نتیجه ماند.

به دنبال این شكایت، تحقیق در این زمینه آغاز شد تا این‌كه چند روز بعد از گم شدن دختر جوان، پدر او دوباره به مركز پلیس آمد و این بار گفت مرد غریبه‌ای در تماس با خانه‌اش ادعا كرده است از محل نگهداری دخترش خبر ‌دارد و در صورتی اجازه ملاقات با او را می‌دهد كه ابتدا یك میلیون تومان پرداخت كنم و در غیر این صورت فرزندم را به مكان دیگری انتقال می‌دهد و دیگر نمی‌توانم با او دیدار كنم.

ماموران با آموزش مرد شاكی از وی خواستند در محل قرار با مرد غریبه حضور یابد تا ماموران متهم را دستگیر كنند.

دستگیری متهم

مرد شاكی در محل قرار حاضر شد و ماموران آنجا را زیر نظر گرفتند تا این كه دقایقی بعد، مرد جوانی به خودروی شاكی نزدیك شد و ماموران او را پیش از فرار دستگیر كردند.

با انتقال متهم به پلیس آگاهی، وی در بازجویی گفت: چندی پیش من و دوستانم با تشكیل یك باند با اغفال دختران و فراری دادن آنها از خانه‌هایشان آنها را به خانه‌ای در جنوب شهر كه مخفیگاهمان بود، منتقل كرده و آنها را زندانی می‌كردیم. در مرحله بعدی در تماس با خانواده‌های این دختران فراری، برای برگرداندن آنها پول می‌خواستیم.

متهم اضافه كرد: اگر حرف‌های ما را باور نمی‌كردند، صدای ناله‌های دختران را برایشان پخش می‌كردیم و آنها ناچار تسلیم ما شده و بابت آزادی فرزندانشان پول می‌دادند.

مرد متهم یادآور شد: دختران جوان تصور می‌كردند، ما قصد ازدواج با آنها را داریم غافل از این كه آنها را در دام خود گرفتار كرده بودیم.

در مرحله بعدی تحقیقات معلوم شد متهم، دختر شاكی را نیز در یكی از مخفیگاه‌هایش زندانی كرده و یكی از همدستانش از او نگهداری می‌كند.

در پی اطلاعات به دست آمده از مرد متهم، پاتوق همدست او در جنوب شهر شناسایی شد و ماموران با ورود به این خانه متهم را دستگیر كردند.

نجات دختر گمشده


هنگام دستگیری متهم ماموران صدای ناله دختر جوانی را از درون اتاق دیگری شنیدند.

بنابراین وارد آنجا شده و دختر گمشده را كه زخمی شده و با دست و پای بسته زندانی بود، نجات دادند.به این ترتیب دختر نجات یافت و مرد متهم برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد.

ابتدا دختر جوان بازجویی شد و گفت: چندی پیش با مرد جوانی در یكی از مراكز خرید آشنا شدم. او می‌گفت فردی پولدار و در جستجوی همسری است تا پس از ازدواج با او در خارج از كشور زندگی كنند.

وی یادآور شد: پس از مدتی به مرد جوان علاقه‌مند شدم و او از من خواست برای ازدواج با وی از خانه فرار كنم. ابتدا این كار را قبول نكردم تا این‌كه در پی اصرارهای او و علاقه‌ای كه به مرد جوان پیدا كرده بودم، پس از مشاجره با خانواده‌ام به بهانه خرید فرار كردم، اما مرد مورد علاقه‌ام به جای آن‌كه با من ازدواج كند، مرا به خانه‌ای برد و همراه همدستش شكنجه داده و زندانی‌ام كردند.

با اطلاعات به دست آمده از دختر جوان، سركرده باند نیز بازجویی شد و به ‌اغفال دختران جوان و اخاذی از خانواده آنها اعتراف كرد. با دستور قضایی تحقیق از دو اغفالگر اخاذ ادامه دارد.

منبع: جام جم
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.01163s, 18q