راه اندازی 3 رشته در مقطع کارشناسی ارشد

۱۳۹۱/۰۱/۲۱ - ۰۹:۵۰ - کد خبر: 45416
سلامت نیوز :دکتر حمید رواقی رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران افزود: یکی از برنامه های مشخص ما آموزش مدیران نظام سلامت است در همین راستا دوره های MBA‌کارشناسی ارشد و دوره های کوتاه مدت آموزش را طراحی کردیم که امسال برگزار می شود.

وی گفت:سه رشته کارشناسی ارشد را نیز بعد از تاییدیه های قانونی راه اندازی خواهیم کردیم. در بحث پزشک خانواده نیز آموزش مدیران بخش درمان را در دستور کار داریم.رواقی تصریح کرد:بخش توانمند سازی نیروی انسانی جهت مدیران دانشگاه علوم پزشکی تهران در حال اجراست که یک دوره جدید را برای 60 نفر از مدیران برگزار می شود.

**جذب 4 دانشجوی خارجی در رشته مدیریت خدمات بهداشتی

رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی در ادامه افزود:جذب چهار دانشجوی خارجی در رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی در دستور کار قرار دارد.رواقی عنوان کرد:کنگره بین المللی حاکمیت بالینی و ایمنی بیمار با شرکت محققان و مدیران از کل کشور در بهمن سال جاری برگزار خواهد شد.وی گفت:ارتقای کیفی و کمی پژوهش های منطبق با ارتقای کیفیت و مدیریت در نظام سلامت با اعضای هیات علمی در دستور کار قرار دارد. رئیس دانشکده مدیریت و اطلاع رسانی پزشکی خاطرنشان کرد:راه اندازی مرکز تحقیقات مدیریت و اقتصاد سلامت در دانشکده که باعث معرفی طرح های کاربردی می شود از دیگر برنامه های در دستور کار است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.42308s, 18q