روباه پیر اعتراف کرد: تعرض به ۶۰ دختربچه

۱۳۹۱/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۹ - کد خبر: 45469
سلامت نیوز: «با پرسه زدن در اطراف مدارس دخترانه طعمه‌های خود را شناسایی کرده و آنها را به بهانه‌های مختلف سوار ماشین خود می‌کردم. اگر در طول مسیر دختربچه شروع به داد و فریاد می‌کرد او را تهدید می‌کردم که در یک قفس پر از سگ رهایش می‌کنم تا طعمه سگ‌های گرسنه شود.»

 شکایتی که از طرف خانواده یک دختربچه 9 ساله در اداره آگاهی مشهد مطرح شده بود حالا تبدیل به یکی از پرونده‌های بی‌سابقه و هراس‌انگیزی شده که جزئیات آن هر خواننده‌ای را شوکه خواهد کرد. کارآگاهان خراسان رضوی فکرش را هم نمی کردند پیرمردی که در این ارتباط دستگیر شده، بیش از 60 دختربچه را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده باشد، اما اعترافات اخیر او پرده از ابعاد این جنایت سریالی او برداشته است.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، رسیدگی به این پرونده از 26 بهمن امسال همزمان با با شکایت خانواده دختر 9 ساله‌ای در اداره آگاهی خراسان رضوی در دستور کار پلیس قرار گرفته است. ماموران در نخستین گام به تحقیق از نیلوفر کوچولو پرداختند. دخترک که دچار وحشت شده بود گفت: «ظهر امروز بعد از تعطیل شدن مدرسه راهی خانه‌مان شدم. در یک کوچه خلوت خودروی پیکانی کنارم توقف کرد و راننده آدرسی را پرسید. چند بار مسیر را به او نشان دادم اما مرد راننده متوجه نشد و خواست سوار ماشین شوم و او را راهنمایی کنم. وقتی سوار شدم او به سرعت از محل دور شد و به سمت بیابان‌های حاشیه شهر گریخت. مرد شیطان صفت با تهدید مرا مورد آزار و اذیت قرار داد و در نزدیکی مدرسه‌مان رها کرد.»
کارآگاهان پلیس آگاهی با کمک نیلوفر مشخصات مرد تبهکار و خودروی او را به دست آورده و به بررسی نامحسوس در اطراف مدارس دخترانه پرداختند. پس از دو هفته تعقیب و مراقبت سرانجام تیم جنایی ردپای مرد 63 ساله‌ای به نام اسماعیل را در این ماجرا کشف کرده و او را در عملیاتی غافلگیرانه در حاشیه شهر شناسایی و دستگیر کردند.
در ادامه از متهم در شعبه 621 مجتمع قضائی کامیاب بازجویی شد که او به آزار و اذیت 11 دختربچه اعتراف کرد و گفت: «با پرسه زدن در اطراف مدارس دخترانه طعمه‌های خود را شناسایی کرده و آنها را به بهانه‌های مختلف سوار ماشین خود می‌کردم. اگر در طول مسیر دختربچه شروع به داد و فریاد می‌کرد او را تهدید می‌کردم که در یک قفس پر از سگ رهایش می‌کنم تا طعمه سگ‌های گرسنه شود.»

در بررسی ها مشخص شد، وی متاهل و دارای 6 فرزند است و جالب اینجاست که یکی از دخترانش در همان مدرسه که طعمه‌هایش را اغفال می کرد در حال تحصیل است.
قاضی پرونده همچنین به تیمی از متخصصان ماموریت داد با انجام آزمایش‌های تخصصی سلامت روحی و روانی روباه پیر را بررسی کنند. پزشکان پس از معاینه مرد شیطان صفت در گزارش خود سلامت روحی و روانی متهم را تائید کردند.
قاضی این پرونده گفته است: «متهم تا کنون به ربودن 60 دختربچه اعتراف کرده است که تعدادی از شاکیان شناسائی نشده‌اند و تحقیقات برای شناسائی آن‌ها ادامه دارد.»
مدت‌ها بود که از مجرمان سریالی در شهرستان‌ها خبری نبود؛ حال باید دید آیا فاش شدن ابعاد این پرونده؛ دیگر خانواده‌هایی که دختربچه‌های آن‌ها توسط این جنایتکار مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند نیز به جمع شاکیان این پیرمرد روباه‌صفت اضافه خواهند شد یا خیر.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.80861s, 18q