معاینه و مشاوره پزشکی رایگان اساتید و کارکنان

۱۳۹۱/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۶ - کد خبر: 45527
سلامت نیوز : طهماسبی رئیس مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران گفت: مرکز بهداشت و درمان دانشگاه به مناسب هفته سلامت و در راستای تحقق شعار هفته جهانی بهداشت با عنوان سالمندی و سلامت تمامی اساتید و کارکنان بالای 60 سال را به طور رایگان مورد معاینه و مشاوره پزشکی قرار می دهد.

وی در ادامه افزود: معاینات عمومی شامل معاینه قلب و ریه، فشارخون، دیابت است و اگر فردی در معاینات علائم بیماری را دارا باشد به مراکز درمانی ارجاع داده می شود و پس از تشکیل پرونده مراحل درمان صورت می گیرد.طهماسبی خاطرنشان کرد: مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه مطالبی سودمند درخصوص مسایل بهداشتی مورد نیاز سالمندان، زندگی سالم ، افزایش امید به زندگی، طب سالمندی، تغذیه آماده کرده که از طریق اتوماسیون اداری در اختیار کارکنان و اساتید دانشگاه قرار می دهد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
صفوی
با سلام وخسته نباشید خواستم بپرسم آیا لیزر کردن موهای زائد بدن در ناحیه تناسلی در خانمها باعث نازایی ویا تاثیر منفی روی تخمدانها می شود؟
mohamadsadegh Dehnavi
سلام من 20 ماه قبل پروستات عمل کردم اکنون موقع ارضا شدن بجای منی مقدارزیادی ادارخارج میشود تاکنون چندین بارقه پزشک مراجعه کردم نتیجه نگرفتم الامکان بهبودی هست تاخیر باتشکر. دهنوی
1.94749s, 20q