حاشیه‌های کوتاه و خواندنی از مراسم روز جهانی بهداشت

۱۳۹۱/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۳ - کد خبر: 45598
سلامت نیوز : به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ سالن همایش چند هزار نفره همایش‌های رازی امروز مملو از فعالان یا حداقل دوستداران عرصه سلامت کشور بود.

*علاوه بر وزیر بهداشت و مدیران این وزارتخانه، محمدرضا رحیمی، معاون اول رئیس جمهوری و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نیز در مراسم حضور یافتند.

* هنگام خروج رحیمی خبرنگار فارس از وی پرسید" با وجود بودجه های تخصیص یافته و محقق نشده وزارت بهداشت چگونه این وزارتخانه را یاری می کنید که معاون اول رئیس جمهور در برای پاسخ تاملی کرد و گفت: این را از خانم وزیر بپرسید.

* در خارج سالن مسعود پزشکیان و رمضان محسن پور معاون پارلمانی وزیر بهداشت جلوی دوربین ۲:۳۰ روی ترازو رفتند و وزنشان را اندازه گرفتند.

*داوود رشیدی، جمشید مشایخی و اکبر عبدی به عنوان هنرمندان سالمند تقدیر شدند که از میان آنها داوود رشیدی برای دریافت جوایز روی سن حضور یافت.

*سازمان جهانی بهداشت تمبر یادبود روز جهانی سلامت و سالمندی را با عکسی از هنرمند کشورمان داوود رشیدی چاپ کرده بود که در این مراسم رونمایی شد.

*با وجود حضور سفرای کشورهای مختلف از اروپا و کشورهای عربی این مراسم مترجم انگلیسی و عربی نداشت.

* تعدادی از مسئولان دوستدار حوزه سلامت تقدیر شدند که در این میان وزیر صنعت،معدن و تجارت، هادی ایازی، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، احمدی مقدم فرمانده ناجا، سردار مومنی رئیس پلیس راهور، شهاب الدین صدر رئیس سازمان نظام پزشکی و اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس تقدیر شدند.

* در این مراسم که با هنرنمایی محمد اصفهانی خواننده همراه بود وی گفت که مادرش خاله وزیر بهداشت است.

*چند پیشکسوت و قهرمان ورزشی هم از جمله حسین فلکی و محمد علی حساس در این مراسم تقدیر شدند.

*وزیر بهداشت در گوشه‌ای از سخنانش گفت: سیستم نامه نگاری در وزارت بهداشت از یک هفته به آنی رسیده است. من نامه‌ای را شبانه از طریق اتوماسیون وزارت بهداشت به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی ارسال کردم و فردا صبح که به استانی سفر کردم نامه به دستشان رسیده بود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.03909s, 18q