دکتر کلانتری: اجازه نمی دهیم که کمبودها و نواقص موجود خللی در سیستم درمانی ما ایجاد کند

۱۳۹۱/۰۱/۲۹ - ۱۴:۰۹ - کد خبر: 46207
در جلسه معارفه رئیس جدید بیمارستان نفت ، معاون درمان و دارو و نیز رئیس واحد آموزش دکتر کلانتری: اجازه نمی دهیم که کمبودها و نواقص موجود خللی در سیستم درمانی ما ایجاد کند در جلسه معارفه رئیس جدید بیمارستان بزرگ نفت ، معاون درمان و دارو و نیز رئیس واحد آموزش بهداشت و درمان اهواز که با حضور اعضای کمیته راهبردی ، مسئولان و سرپرستان واحدهای مختلف این بهداشت و درمان برگزار شد ، دکتر کلانتری ضمن تشکر از حاضران گفت : شرکت فعال در انتخابات یک وظیفه اسلامی و ملی است و در این مقطع زمانی حساس می طلبد که آحاد ملت مسلمان و ولایت مدار در آن حضوری فعال و چشمگیر داشته باشند.

وی در ادامه توجه بیشتر مسئولان نسبت به حقوق و دستمزد پزشکان و کارکنان این مجموعه را خواستار شد و گفت: با توجه به پیشرفت های بیمارستان نفت و ارتقاء رتبه آن به درجه یک عالی و همچنین کسب تندیس طلایی در جشنواره کشوری حاکمیت بالینی که پیشرفتی معادل افزایش تولید نفت از میزان پیش بینی شده در برنامه سالانه شرکت های تولیدی صنعت نفت دارد ، انتظار می رود که زحمات و تلاش همکاران بهداشت و درمان اهواز که همواره در خدمت صنعت نفت و تولید بوده اند ، بیشتر مد نظر قرار گیرد.

وی خاطر نشان کرد : با این همه بدون دریافت کمک مالی از شرکت های تابعه وزارت نفت برنامه ها و طرح های خود را اجرا کرده و به موازات آن سطح کیفی خدمات بهداشتی و درمانی و درجه بیمارستان را نیز بالا برده ایم و اجازه نمی دهیم که کمبودها و نواقص موجود خللی در سیستم درمانی ما ایجاد کند. در ادامه این نشست ، دکتر اسدپور به عنوان رئیس جدید بیمارستان بزرگ نفت معرفی و از خدمات دکتر دهقان در طول مدت تصدی ریاست این بیمارستان تشکر و قدردانی و همچنین وی به عنوان معاون درمان و داروی این بهداشت و درمان معرفی شد.

همچنین دکتر سعید ابن سعیدی به عنوان رئیس واحد آموزش معرفی و از خدمات مهرزاد الاسوند در طول سرپرستی این واحد قدردانی شد. در این نشست همچنین از دکتر دهقان و مهندس بهره ور که در جشنواره شهید رجایی به عنوان " کارمند نمونه " شرکت ملی نفت ایران در سال 1389 برگزیده شده بودند نیز تقدیر به عمل آمد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.46534s, 18q