درخت لیمو؛ راه درمان سرطان

۱۳۹۱/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۸ - کد خبر: 46956
درخت لیمو؛ راه درمان سرطان
سلامت نیوز: جالب‌ترین خاصیت آن اثرش برروی کیست‌ها و تومورهاست. ثابت شده است که این گیاه درمانگر همه انواع سرطان است. همچنین به‌عنوان یک ضد قارچ و عفونت‌ها و کرم‌ها محسوب می‌شود. فشار خون بالا را تنظیم می‌کند و ضد افسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه می‌کند.

لیموترش محصولی معجزه‌گر در نابودی سلول‌های سرطانی است، و ۱۰۰۰۰ بار قویتر از شیمی‌درمانی عمل می‌کند.

اینک شما می‌توانید به دوست نیازمند خود کمک کنید، از طریق اینکه به او بگوئید که آب لیمو ترش در جلوگیری از سرطان سودمند است.
طعم آن بسیار خوشایند است و عوارض جانبی شیمی درمانی را ندارد. اگر می‌توانید یک درخت لیمو در حیاط یا پاسیوی خود بکارید .بسیاری از مردم بر اثر سرطان می‌میرند درحالیکه این راز همچنان حفظ می شود.
لیموترش را می‌توان به‌صورت‌های متفاوت مصرف نمود. قسمت گوشتی آن را خورد یا آب آن را مصرف نمود، به‌صورت شربت و یا صورت دیگر.

جالب‌ترین خاصیت آن اثرش برروی کیست‌ها و تومورهاست . ثابت شده است که این گیاه درمانگر همه انواع سرطان است. همجنین به‌عنوان یک ضد قارچ و عفونت‌ها و کرم‌ها
محسوب می‌شود. فشار خون بالا را تنظیم می‌کند و ضدافسردگی است و با استرس و اختلالات عصبی مبارزه می‌کند.

منبع چنین اطلاعاتی بسیارجالب است، یکی از بزرگترین تولیدکننده‌های دارو در دنیا. این کارخانه بزرگ دارویی فاش ساخته است که آزمایشات آزمایشگاهی که از سال ۱۹۷۰ انجام شده است نشان می‌دهد که لیموترش سلول های سرطانی را در ۱۲ نوع سرطان ازجمله سرطان روده، سینه، پروستات، ریه و پانکراس نابود می‌کند.

منبع: جهان امروز
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.22531s, 18q