قتل‌عام خانوادگی به جای خودكشی

۱۳۹۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۳ - کد خبر: 47264
سلامت نیوز :  عامل جنایت در خانه شماره 54 وكیل‌آباد كه سه عضو خانواده‌اش را با ضربه‌های كارد از پا درآورده بود در حضور بازپرس جنایی به تشریح ماجرا پرداخت. صبح روز سه‌شنبه- 5 اردیبهشت- ماموران پلیس مشهد در جریان قتل سه عضو یك خانواده در بلوار وكیل‌آباد این شهر قرار گرفتند.تیم جنایی دقایقی بعد همراه اسماعیل شاكر، بازپرس ویژه قتل در محل جنایت حاضر شده و در نخستین بررسی‌ها دریافتند قربانیان جنایت زن و مرد صاحبخانه و پسر 25 ساله‌شان هستند كه با ضربه‌های كارد از پا درآمده بودند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ملت؛یكی از پسران این خانواده صبح زمانی كه برای سركشی به پدر و مادرش به آنجا آمده با جسد غرق در خون سه عضو خانواده‌اش روبه‌رو شده و موضوع را به پلیس و اورژانس اطلاع داده بود. تیم امدادی پس از حضور در محل دریافتند مرد صاحبخانه و پسرش هنوز زنده هستند كه بلافاصله آنها را به بیمارستان رساندند كه تلاش پزشكان برای نجات جان آنها موثر واقع نشد و بر اثر شدت جراحات جان باختند.

در ادامه تحقیقات برای افشای راز این جنایت آغاز شد و بازپرس جنایی در نخستین گام به بازجویی از پسر بزرگ خانواده كه موضوع را به پلیس اطلاع داده بود پرداخت. مرد جوان گفت: من و همسرم كارمند هستیم. هر روز صبح فرزندمان را پیش مادرم می‌گذاشتیم و به محل كار خود می‌رفتیم. امروز صبح وقتی به این‌جا آمدم و در زدم كسی در را باز نكرد. نگران شدم.برای بررسی موضوع بر روی دیوار رفتم كه با پیكر غرق در خون پدرم روبه‌رو شدم. سریع وارد شده و متوجه شدم مادر و برادر كوچك‌ترم نیز با ضربه‌های كارد مجروح شده‌اند. سریع با اورژانس و پلیس تماس گرفتم. پدرم در حالی كه به سختی نفس می‌كشید یكی از برادرانم به نام بهروز را به عنوان ضارب معرفی كرد.

با كشف این سرنخ تحقیقات بر روی بهروز متمركز شد. مرد جوان پس از دستگیری از ماجرا اظهار بی‌اطلاعی كرد. كارآگاهان سپس به تن پیمایی از او پرداخته و با آثار درگیری بر روی بدنش و لكه‌های خون روی لباس روبه‌رو شدند. متهم كه هیچ راهی برای فرار از بیان حقیقت نداشت لب به اعتراف گشود و گفت: مدتی بود عقد كرده بودم و با فشارهای روحی و مالی بسیاری روبه‌رو بودم. هر كاری می‌كردم نمی‌توانستم از این فشار‌ها رها شوم. به همین خاطر تصمیم به خودكشی گرفتم.برای این كار هم یك كارد تهیه كردم. قبل از خودكشی تصمیم به انتقام از اعضای خانواده گرفته و صبح روز حادثه سراغ آنها رفتم. برادر 25 ساله‌ام كه دانشجو بود در طبقه همكف زندگی می‌كرد.او وقتی كارد را در دستانم دید وحشتزده قصد فرار داشت كه چند ضربه به بدنش وارد كردم. بعد به طبقه بالا رفته و پدر و مادرم را مجروح كردم.برای این‌كه كسی به من مشكوك نشود لباس‌هایم را عوض كردم. لباس‌ها و كارد خونی را در یك كیسه گذاشته و چند خیابان پایین‌تر از محل جنایت رها كردم.

قاضی شاكر – بازپرس جنایی مشهد – در این رابطه به مهر گفت: بر اساس گزارش پزشكی قانونی متهم 30 ضربه به بدن مادرش وارد كرده بود كه باعث مرگ او در محل درگیری شده بود.پدر و برادرش نیز با 11 و 13 ضربه كارد مجروح شده بودند كه پس از انتقال به بیمارستان جان باختند. اظهارات پدرخانواده قبل از مرگ و كشف لكه‌های خون بر روی لباس‌های متهم باعث شد راز این جنایت خیلی سریع فاش شود.وی افزود: متهم به قتل در بازجوئی‌ها فشار‌های روحی و مالی را انگیزه جنایت اعلام كرده است كه تحقیقات در این رابطه ادامه دارد. همچنین سلامت روحی و روانی متهم از سوی متخصصان پزشكی قانونی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.80098s, 18q