قیمت شیر به نرخ اسفند ماه برگشت/ افشاری: کیفیت شیر کاهش می‌یابد

۱۳۹۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۷ - کد خبر: 47807
قیمت شیر به نرخ اسفند ماه برگشت/ افشاری: کیفیت شیر کاهش می‌یابد
سلامت نیوز: پس از کش و قوس های فراوان بر سر تعیین قیمت شیر بنا به گفته مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام بر اساس توافق صورت گرفته با اتحادیه دامداران و مواد لبنی قیمت شیر به نرخ اسفند ماه سال قبل بازگشت ،این تصمیم در حالی است که نمایندگان مجلس معتقدند با علوفه گران ،شیر بی کیفیت تولید و عرضه می شود.

 به گزارش سلامت نیوز به نقل از خانه ملت، محمد مهدی افشاری گفت: تا زمانی که قیمت علوفه دام گران باشد قیمت شیر افزایش می‌یابد.

نماینده مردم داراب و ذرین دشت در مجلس شورای اسلامی ، ادامه داد: وقتی ذرت و جو ۴۱۰ تومان و سویا ۸۱۰ تومان باشد بر اساس کدام معادله و فرمولی قیمت شیر کاهش می یابد؟

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: اگر علوفه با قیمت های فوق ارایه شود گاوهای شیری به سمت کشتارگاهها روانه می شود.

قیمت شیر به نرخ اسفند ماه برگشت

 در این باره صدرالله دولت مدیر عامل پشتیبانی امور دام در گفت و گو با خانه ملت ، از توافق با اتحادیه دامداران و مواد لبنی برای کاهش قیمت شیر و بازگشت آن به ۶۳۰ تومان خبر داد.

وی افزود: دولت تعهد کرد با بازگشت قیمت شیر به میزان تولید به هر دامدارعلوفه ارزان تحویل دهد.

مدیر عامل پشتیبانی امور دام با تکذیب واردات قیمت شیر و مواد لبنی گفت:ذرت  وجو۴۱۰تومانی و سویا ۸۱۰ تومانی در تمام استانها توزیع شد و دامداران از امروز می توانند علوفه ارزان  مورد نیاز دامهایشان را تهیه کند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.90505s, 18q