دستگیری پزشک قلابی با ویزیت ۲۰هزار تومانی

۱۳۹۱/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۹ - کد خبر: 47954
سلامت نیوز: مأموران فرماندهی بخش قرچک ورامین فردی ۵۳ساله که با جعل مهر و سربرگ "دکتر ابوتراب"اقدام به ویزیت بیماران پوستی با ویزیت ۲۰ هزار تومانی در شهرک طلائیه می کرد را همراه مقداری لوازم اولیه پزشکی دستگیر کردند.

مأموران فرماندهی بخش قرچک ورامین فردی 53ساله که با جعل مهر و سربرگ "دکتر ابوتراب"اقدام به ویزیت بیماران پوستی با ویزیت 20 هزار تومانی در شهرک طلائیه می کرد را همراه مقداری لوازم اولیه پزشکی دستگیر کردند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از قانون،معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی ویزه شرق در تشریح خبر گفت:با اعلام خبری به سامانه 110مبنی بر فعالیت پزشکی قلابی در شهرک طلائیه قرچک،موضوع بصورت ویژه در دستور کار مأموران قرار گرفت.
سرهنگ شاهسوند در ادامه گفت،مأموران با تحقیقات محسوس و نامحسوس دریافتند که فردی با جعل مهر و سربرگ "دکتر ابوتراب"درب منازل مردم در شهرک طلائیه اقدام به ویزیت بیماران پوستی با ویزیت 20 هزارتومان میکند.
وی فزود ،با شناسائی محل اختفاء و فعالیت متهم ، پس از هماهنگی قضائی در یک فرصت مناسب همراه مقداری لوازم اولیه پزشکی دستگیر گردید.
این مقام آگاه تصریح کرد،متهم در بازجوئی های مقدماتی خود را سلیمان -ح معرفی کرد و گفت، قبلا"تکنسین بوده است با جعل مهر و سربرگ قلابی اقدام به ویزیت بیماران امراض پوستی در قبال20هزارتومان می کرده است.
در این خبر آمده است متهم با تشکیل پرونده مقدماتی و موارد مکشوفه جهت پیگیری بیشتر تحویل مقامات قضائی گردیده است.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی ویژه شرق تهران در پایان با تشکر از همکاری خوب شهروندان پا پلیس از آنان خواست هرگونه موارد مشکوک را با تلفن 110 در میان بگذارند.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.41969s, 18q