دوره MBA کارآفرینی در حوزه سلامت برگزار می‌شود

۱۳۹۱/۰۲/۲۷ - ۱۴:۴۳ - کد خبر: 48688
سلامت نیوز : محمدرضا نوروزی افزود: دوره های کاربردی که برای گروه های مختلف حوزه پزشکی و در زمینه های گوناگون علمی و تخصصی برگزار می شود و شرکت کنندگان معتبرترین گواهی پایان دوره از دانشکده کارآفرینی دریافت می ‌نند.

نائب رئیس شورای عالی نظام پزشکی افزود: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته مرکز توسعه آموزش های عمومی و تخصصی دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران با بهره گیری از اعضای هیئت علمی دانشکده کارآفرینی دو دسته آموزش‌های عمومی و تخصصی را در دستور کار قرار داده ‌است.وی افزود: دسته اول شامل دوره‌های آموزش عمومی کارآفرینی هستند که با هدف ترویج و اشاعه فرهنگ کارآفرینی و آشنایی هر چه بیشتر اقشار جامعه از مهارت‌های عمومی، کسب و کار و توسعه این مهارت‌ها طراحی شده‌است. دسته دوم نیز مربوط به آموزش‌های تخصصی کارآفرینی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ به گفته نوروزی برنامه‌های این دوره‌ها به طور خاص برای سازمان‌ها و صاحبان صنایع کوچک و برای آشنایی با چگونگی مدیریت کسب و کار طراحی شده ‌است.وی افزود: جایگاه  MBA در دنیای امروز امکان ادامه تحصیل در برترین دانشگاههای داخل و خارج را در اختیار علاقه مندان قرار خواهد داد. از سوی دیگر، با توجه به اینکه این رشته بسیار نوپاست و با استقبال شدید سازمانها نیز مواجه شده می توان به  بازار کار بسیار حائز اهمیت دست یافت.

وی تصریح کرد: برنامه های آموزشی MBA دانشجویان را با موضوعات مختلفی همچون علوم اقتصاد، رفتارهای سازمانی، بازاریابی، حسابداری، سرمایه گذاری، استراتژی، کسب و کارهای بین المللی، مدیریت فناوری اطلاعات و سیاست گذاری دولتی آشنا می‌کند که تلفیق آن با کارآفرینی به افراد، قدرت درهم شکستن مرزهای محدودیت را هدیه می‌کند.مدیر عامل صندوق تعاون و رفاه سازمان نظام پزشکی خاطر نشان کرد: محتوای دوره در قالب پنج ترم برای کلاسهای حضوری و چهار ترم به صورت مجازی تنظیم شده و شامل 600 ساعت است. از این میزان نیز 80 ساعت مربوط به کارگاه آموزشی، سمینار وبازدید40 ساعت هم مربوط به پروژه پایان دوره است.

به گفته نوروزی، دارا بودن سابقه شغلی و آشنایی با زبان انگلیسی از امتیازهای مثبت  در این دوره ها محسوب شده و علاقه‌مندان می توانند به صورت حضوری یا مجازی در این دوره ها شرکت کنند.وی تصریح کرد : دوره های حضوری مذکور روزهای پنجشنبه صبح و بعدازظهر در یکی از مجتمع های آموزشی غرب تهران برگزار می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.79198s, 18q