كارگاه تشخيص پيش از تولد ناهنجاري‌هاي مادرزادي برگزار مي شود

۱۳۸۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5095
كارگاه تشخيص پيش از تولد ناهنجاري‌هاي مادرزادي برگزار مي شود

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، اين كارگاه كه توسط مركز تحقيقات بيوتكنولوژي توليدمثل پژوهشكده فناوري هاي نوين علوم پزشکي جهاددانشگاهي- ابن سينا برگزار مي‌شود، از امتياز آموزش مداوم جامعه پزشكي برخوردار بوده و با هدف آشنايي هرچه بيشتر متخصصان زنان با مراقبت‌هاي ويژه دوران بارداري و تكنيك‌هاي جديد تشخيص و درمان در حاملگي پرخطر و تشخيص ناهنجاري‌هاي مادرزادي جنين در سه ماهه‌هاي مختلف بارداري برگزار خواهد گرديد.


دكتر محسن معيني، مسئول كلينيك پره ناتولوژي و عضو هيات علمي پژوهشكده ابن‌سينا و دبير علمي كارگاه در خصوص چگونگي برگزاري اين كارگاه اظهار داشت:اين برنامه به صورت يك روزه برگزار خواهد شد و در آن روش‌هاي تشخيص پره ناتال ناهنجاري‌هاي مادرزادي معرفي شده و بسته به مورد در ارتباط با كاربردها و محدوديت‌ها، عوارض، انديكاسيونها و طريق انجام هر روش بحث خواهد شد.


گفتني است اين كارگاه كه از ساعت 8 صبح آغاز و تا ساعت 16 ادامه خواهد داشت در مركز فوق تخصصي درمان ناباروري و سقط مكرر ابن‌سينا برگزار خواهد شد.


تشخيص پيش از تولد (PND) مجموعه اقدامات كلينيكي و پاراكلينيكي است كه مي‌توانند به تشخيص بيماري احتمالي جنين قبل از تولد كمك کنند.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.84382s, 18q