ايجاد مركز مشاوره و خدمات بهداشت باروري در بوشهر

۱۳۸۶/۰۴/۱۳ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5099
ايجاد مركز مشاوره و خدمات بهداشت باروري در بوشهر

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، فرهاد ملك احمدي در جلسه توجيهي كه جهت آشنايي با اهداف و فعاليت‌هاي انجمن تنظيم خانواده و فدراسيون بين المللي تنظيم خانواده در مركز پزشكي خاص برگزار شد با اعلام اين خبر افزود: باشگاه ياران مثبت نيز براي ارايه آموزش مشاوره، شركت در فعاليت‌هاي اجتماعي و اطلاع رساني افراد HIV مثبت در تهران راه اندازي شد. اين در حاليست كه تفاهم نامه‌هاي مشتركي هم جهت توسعه كار با شهرداري تهران براي ايجاد مركز دوستدار نوجوان در محله‌هاي پرخطر منعقد شد.

وي انجمن تنظيم خانواده را نهادي غير دولتي عنوان كرد و يادآور شد: رسالت سازماني انجمن، رسيدن و مشاركت در جهت دسترسي به اهداف بهداشت باروري با توجه به ارزشهاي فرهنگي و اعتقاديست.

مديرعامل انجمن تنظيم خانواده حيطه فعاليت انجمن را در چارچوب (5A ) برنامه استراتژيك فدراسيون بين المللي تنظيم خانواده (IPPF ) عنوان كرد و افزود: در اين راستا نيازهاي جوانان و نوجوانان نبايستي ناديده انگاشته شود و مشاركت آنان در همه سطوح الزامي است.

ملك احمدي ايران را مركز عالي ايدز در جنوب آسيا برشمرد و در ادامه بر ضرورت راه اندازي مراكز خدمت رساني و مشاوره‌اي تاكيد كرد.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.60916s, 19q