شبکه سلامت سیما به زودی آغاز به کار می‌کند

۱۳۹۱/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۲ - کد خبر: 52367
سلامت نیوز: نسل جدید شبکه‌های دیجیتال، یکی پس از دیگری توسط معاونت سیمای جمهوری اسلامی در حال راه‌اندازی است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر، علی دارابی معاون رییس سازمان صدا و سیما در امور سیما گفت: به زودی شبکه سلامت سیما به عنوان شبکه‌ای دیجیتالی و به صورت 24 ساعته ابتدا در تهران و سپس در سراسر کشور آغاز به کار خواهد کرد.

وی افزود: شبکه سلامت سیما، طرحی نو در رقابت رسانه ای است که با رویکرد ارتقاء دانش عمومی مردم در سلامت و بالندگی جامعه ، کاهش آلام و بیماری‌ها و افزایش بهره وری در ظرفیت‌های حوزه سلامت کشور راه اندازی می‌شود.

دارابی با تأکید بر اینکه امروزه در حوزه رسانه‌ها راه اندازی شبکه‌های تصویری تخصصی به عنوان یک ضرورت و اصل پذیرفته شده است، گفت: سیمای جمهوری اسلامی در نظر دارد که با راه اندازی شبکه‌های نسل جدید به نیازهای ضروری مخاطبان خود در حوزه‌های مختلف پاسخ دهد.

معاون رییس صدا و سیما در امور سیما یادآور شد: از آن جایی که طبق برنامه ریزی‌های کلان رسانه ، مقرر شده شبکه تلویزیونی سلامت از طریق فرستنده دیجیتال به پخش برنامه بپردازد مشابه سایر شبکه‌های نسل جدید به صورت چابک و کارآمد کار خود را آغاز خواهد کرد.

وی در پایان یادآور شد: شبکه مستند، نمایش، ورزش و پویا از شبکه‌های نسل جدید هستند که قبلاٌ کار خود را آغاز کرده‌اند و شبکه ورزش و پویا نیز به زودی رسماً افتتاح می‌شوند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.53216s, 18q