چهاردهمین همایش علمی پزشكان عمومی سراسر كشور از فردا برگزار می‌شود

۱۳۹۱/۰۴/۲۷ - ۱۶:۳۲ - کد خبر: 52766
سلامت نیوز: سازمان نظام پزشكی كشور، چهاردهمین همایش سراسری علمی پزشكان عمومی را 28 تا 30 تیرماه در سالن همایش‌های بین‌المللی امام خمینی (ره) دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می‌كند.
به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشكی، دكتر علی یزدانی، ‌معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشكی با بیان این مطلب، ‌افزود: این سمینار در راستای عمل به وظایف این سازمان در برگزاری دوره‌های آموزشی و بازآموزی جهت ارایه آخرین دستاوردهای علم پزشكی در حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

وی درباره محورهای این سمینار گفت: بارداری ایمن و ترویج زایمان طبیعی، راه‌های كاهش مرگ‌ومیر مادران و كودكان، ارتقای سطح سلامت مادر و كودك و رابطه مستقیم آن با تغذیه و ترویج تغذیه با شیر مادر از جمله محورهای اصلی چهاردهمین همایش سراسری علمی پزشكان عمومی است.

دكتر یزدانی در پایان خاطرنشان كرد كه این سمینار دارای 28 امیتاز بازآموزی (20 امتیاز مدون و 6 امتیاز غیر مدون) برای پزشكان عمومی است.

‌معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشكی، در پایان گفت: متخصصان بیهوشی، پزشكی قانونی، پزشكی اجتماعی، پزشكی ورزشی، طب اورژانس، طب كار و پزشكان عمومی شاغل در طرح پزشك خانواده نیز در این همایش سراسری شركت دارند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.63917s, 18q