فضاي كار براي پرستاران انگليسي ناامن است

۱۳۸۶/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5286
فضاي كار براي پرستاران انگليسي ناامن است
به گزارش سلامت نیوزبه نقل از گاردين، بسياري از پرستاران گفته اند كه بسياري از كارفرمايان آنها توجهي به وضعيت كار و شرايط فعاليت آنها نمي كنند كه اين امر باعث شده همانطور كه كالج پادشاهي پرستاري هم عنوان كرده كارشان بيش از پيش خطرناك شود.
نظرسنجي از 1000 پرستار نشان داد كه بيش از نيمي از آنها (52 درصد) تهديد خشونت و يا آزار و اذيت در 2 سال گذشته عليه خود را بيشتر مي بينند.
دو سوم آنها عنوان كرده اند كه رئيشسان معمولاً نمي داند آنها كجا هستند و سه چهارم پرستاران خواستار اطلاعات بيشتري براي زماني بودند كه براي درمان بيماران به خانه هايشان مي روند.
بيش از 6 درصد آنها به طور فيزيكي مورد آزار قرار گرفته اند كه حدود يك مورد از هر 10 مورد گزارش نشده است.
در يك مورد يكي از پرستاران گفت كه هنگام بازديد از يك بيمار در مزرعه اي دورافتاده مورد تهديد شوهر بيمار قرار گرفته و با اسلحه تهديد به مرگ شده است.
در مارس 2005 جان ريد وزير بهداشت وقت انگليس وسيله‌اي را وارد سيستم بهداشتي انگليس كرده بود كه پرستاران و ساير پرسنل در صورت احساس تهديد مي توانستند زنگ خطر را به صدا در آورند.
اين نظر سنجي همچنين نشان داد كه 85 درصد پرستاران بيش از ربع وقت خود را به تنهايي مشغول كار هستند و 53 درصد هم در ساعات اداري معمولاً در بيرون از اداره مشغول خدمت هستند.
 
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.24124s, 18q