هوای تهران از هر 5 روز 2 روز ناسالم است

۱۳۹۱/۰۵/۰۶ - ۱۶:۲۹ - کد خبر: 53439
سلامت نیوز:گزارش وضعیت هوای تهران در 4 ماهه امسال که اخیراً از سوی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران منتشر شده، حاکیست از ابتدای سال 91 ، هوای تهران از هر 5 روز 2 روز ناسالم و 3 روز سالم بوده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پانا، بر اساس این گزارش هوای تهران از ابتدای امسال 48 روز ناسالم و 75 روز سالم بوده و در این میان هوای تهران یک روز بسیار ناسالم را تجربه کرده در حالی که در این مدت حتی یک روز پاک نیز نداشته است.
این گزارش می‌افزاید در تیرماه امسال نیز هوای تهران از هر 3 روز یک روز ناسالم و 2 روز سالم بوده و به عبارتی در ماه گذشته هوای تهران 11 روز ناسالم و 20 روز سالم بوده است.
بنا بر این گزارش بر اساس اطلاعات ایستگاه‌های سنجش آلودگی هوای شرکت کنترل کیفیت هوای تهران در تیرماه، هوای چهار نقطه دروس در منطقه 3 و گلبرگ در منطقه 8، پونک در منطقه 5 و نیز ایستگاه شهرداری منطقه 16 در شرایط مطلوب و در مقابل هوای چهار نقطه ایستگاه ستاد مدیریت بحران در منطقه 7، تهرانسر در منطقه 21، مرکز ژئوفیزیک در منطقه 6 و شادآباد در منطقه 18 در شرایط نامطلوب قرار داشته است.
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا به رغم این که هوای تهران در مدت مشابه در سال 89 بالغ بر 13 روز پاک بود، از ابتدای امسال پایتخت حتی یک روز پاک را نیز تجربه نکرده و حسرت یک روز هوای پاک به دل تهرانی‌ها مانده است.
 
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.18239s, 18q