6 تن در آتش برخورد پراید و پژو سوختند

۱۳۹۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۵۱ - کد خبر: 54355
سلامت نیوز : فرمانده قرارگاه پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان هرمزگان گفت: براثر تصادت دو دستگاه خودرو در گردنه «چراغ سوز» در محور جاسك به بشاگرد شش نفر در آتش سوختند و سه نفر دیگر مجروح شدند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ علی مجیدزاده با بیان این خبر گفت: دو دستگاه خودرو پراید و پژو با یکدیگر برخورد و حادثه خونینی را رقم زدند.

وی ادامه داد: در اثر این تصادف شش تن بر اثر شدت جراحات وارده و سوختگی جان دادند و سه تن دیگر از مجموع 9 سرنشین دو خودرو به شدت مجروح شدند.

مجیدزاده علت این تصادف را بی‌مبالاتی راننده پراید در تجاوز به چپ ناشی از سبقت غیرمجاز اعلام كرد و گفت: شدت این حادثه به اندازه‌ای بود كه پس از برخورد ایجاد حریق كرده و باعث سوختگی شدید در بین سرنشینان شد.

فرمانده پلیس‌راه هرمزگان همچنین از وقوع دو فقره تصادف در جاده‌های استان و كشته‌شدن شش تن در اثر این تصادف خبر داد.

مجیدزاده با اعلام این خبر اظهارداشت: در یكی از این حادثه‌های رانندگی در بلوار پیامبر اعظم(ص) بندرعباس یك دستگاه خودرو سواری با سه سرنشین با یك دستگاه كامیون برخورد كرد و هر سه سرنشین آن كشته شدند.

وی افزود: علت این حادثه رانندگی رعایت‌نكردن حق‌تقدم خودرو سواری و نبود تابلو جاده فرعی به اصلی بود.

مجیدزاده خاطرنشان كرد: در حادثه‌ای دیگر در 45 كیلومتری جاده كهورستان – لارستان، یك دستگاه كامیون «هوو» و سه دستگاه خودرو سواری با هم برخورد كرده كه بر اثر آن رانندگان سه خودرو سواری جان باختند.

فرمانده پلیس‌راه هرمزگان علت این تصادف را انحراف به چپ یكی از خودروهای سواری عنوان كرد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.12492s, 18q