يك مورد ديگر سرطان در كارمندان تلويزيون ABC مشاهده شد

۱۳۸۶/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5470
يك مورد ديگر سرطان در كارمندان تلويزيون ABC مشاهده شد

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، به نقل از اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي آسيا و اقيانوسيه (ABU)، اين هيات متشكل از دانشمندان و پزشكان متخصص در زمينه ي بيماري سرطان است. رياست اين هيات برعهده‌ي رييس سابق انجمن سرطان سينه استراليا، دكتر بروس آرسترانگ، است. علاوه بر پزشكان و متخصصان، معاون و سخنگوي شبكه ABC ، دكتر تورمن سوان نيز در اين هيات حضور خواهد داشت.


گفتني است كه پيش از اين شبكه ABC يكي از استوديوهاي پخش خود در «توونگ» را به دليل افزايش شيوع سرطان در بين كارمندانش تعطيل كرده بود.مارك اسكان،‌مدير شبكه ABC در اين خصوص كرد: متخصصان با رويكرد نتايج آزمايش‌هاي انجام شده را مورد بررسي قرار خواهند داد و آزمايش‌هاي جديدي را نيز انجام خواهند داد. من جلسه‌اي با كارمندان برگزار كردم به طور صريح با آن‌ها صحبت كردم كارمندان من مي‌دانند كه اهميت اين موضوع كه ارتباط مستقيم با سلامتي آنها دارد را درك مي‌كنم. آنها نگرانند و من مي‌خواهم هرچه زودتر اين نگراني برطرف شود.

گفتني است اسكات به كارمندانش قول داده است كه در صورتي كه دانشمندان دليلي براي شيوع سرطان در بين كارمندان كشف كنند كه مرتبط با استديو باشد، اين استوديو نيز همانند قبلي تعطيل شود.


در حالي كه مدير شبكه ABC اعلام كرده است كه در طول 11 سال 9 مورد سرطان سينه در بين كارمندان اين دفتر مشاهده شده است اما ظاهرا اين تعداد به 12 نفر افزايش يافته است.لازم به ذكر است كه تعداد بيماران مبتلا به سرطان سينه در بين كارمندان اين دفتر 11 برابر ميزان معمول است.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.4232s, 18q