بهترين سهام كشور براي بيمه‌شدگان و بازنشستگان تأمين اجتماعي

۱۳۸۶/۰۴/۲۶ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5473
بهترين سهام كشور براي بيمه‌شدگان و بازنشستگان تأمين اجتماعي

عزيز بيگي در گفت وگو با فارس افزود: در هيئت مديره شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي (شستا)‌، تشكيل شركت سرمايه گذاري بيمه شدگان و بازنشستگان تأمين اجتماعي تصويب شده است كه براي تصويب نهايي به سازمان تأمين اجتماعي ارائه شده است.
وي در ادامه گفت: قرار است با تشكيل اين شركت كه ساختار آن نيز آماده شده است، در آن‌جا پذيره‌نويسي كنيم و از بهترين سهام شركت‌هاي زير مجموعه شستا در ان شركت قرار دهيم.
مدير عامل شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي اظهار داشت: بيمه‌شدگان و بازنشستگان تأمين اجتماعي اين سهام را مي‌خرند و ما با اين پول‌هاي خرد آن‌ها سرمايه‌گذاري مي‌كنيم و مديريت آن شركت را هم به خودشان مي‌دهيم.
بيگي ادامه داد: شركت سرمايه گذاري تأمين اجتماعي (شستا) شايد 10 درصد از سهام شركت سرمايه گذاري بيمه شدگان و بازنشستگان تأمين اجتماعي را داشته باشد و بيشترين سهام براي بازنشستگان و بيمه‌شدگان تأمين اجتماعي است.
وي درباره خواص و مزيت‌هاي سهام شركت سرمايه گذاري بيمه شدگان و بازنشستگان تأمين اجتماعي تصريح كرد: در اين شركت، بازار ريسك علي‌رغم بيرون وجود ندارد و ديگر اين‌كه هر فردي با هر قيمت و ميزان وجهي مي‌تواند در اين شركت، سرمايه‌گذاري كند.
مدير عامل شركت سرمايه‌گذاري تأمين اجتماعي گفت: اجراي اين مصوبه شستا منتظر نظر سازمان تدمين اجتماعي است.

 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.79437s, 18q