داوطلبان کمک به زلزله‌زدگان فراخواند شدند

فهرست برخی اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان منتشر شد

۱۳۹۱/۰۵/۲۷ - ۱۰:۵۹ - کد خبر: 54814
فهرست برخی اقلام مورد نیاز زلزله‌زدگان منتشر شد
سلامت نیوز: سازمان بهزیستی کشور طی اطلاعیه ای از عموم مردم و خیران تقاضا کرد جهت تامین برخی اقلام مورد نیاز هموطنان آسیب دیده در زلزله آذربایجان شرقی مشارکت های خود را به این سازمان ارسال كنند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در این اطلاعیه آمده است: علاقمندان جهت تسریع در امر تامین امنیت و آسایش خانواده های زلزله زده می توانند جهت تامین بخشی از هزینه های خرید و نصب و تجهیز کانتینرهای ویژه اقامت و نیز خرید برخی لوازم کمک توانبخشی اقدام نمایند:

اقلام مورد نیاز زلزله زدگان عبارتند از: ویلچر، تشك مواج، واكر، عصای آرنجی، توالت فرنگی سیار، كمربند گردنی و طبیف صندلی حمام و تخت طبی.

علاقمندان می توانند کمک های نقدی خود را به شماره حساب 90190 جام بانک ملت واریز و در صورت تمایل به اهدای وسائل می توانند با نشانی الکترونیکی pr@behzisti.ir و یا سامانه پیامکی 30000123 مکاتبه نمایند تا در اسرع وقت نسبت به انتقال اقلام به منطقه اقدام مقتضی صورت پذیرد.

فراخوان ویژه داوطلبان کمک به زلزله زدگان آذربایجان شرقی

همچنین دفتر مشاوره و خدمات روانشناختی مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور در خصوص کمک به هموطنان زلزله زده اقدام به اعزام روانشناسان و مشاوران داوطلب می کند.

دفتر مشاوره و خدمات روانشناختی بهزیستی در ادامه خدمات فوری خود در خصوص کمک به هموطنان زلزله زده در آذربایجان شرقی، همزمان با اعزام تیم های تخصصی روانشناسی - مددکاری و همچنین ارسال وسائل کمک توانبخشی مورد نیاز، اقدام به اعزام روانشناسان و مشاوران داوطلب با شرایط ذیل می کند:

كارشناس یا کارشناس ارشد روانشناسی، مشاوره و یا مددکاری اجتماعی، ترجیحاً مسلط به زبان آذری، سابقه همکاری با سازمان بهزیستی، توانایی فیزیکی حضور و فعالیت در شرایط سخت و حضور به مدت مورد نیاز در مناطق آسیب دیده.

علاقمندان هرچه سریعتر برای کمک به تکمیل فرایند کاهش آسیب های پس از بحران ایجاد شده می تواند با نشانی الکترونیکیpr@behzisti.ir و یا سامانه پیامکی 30000123 مکاتبه و ضمن اعلام مشخصات عمومی و راه های تماس، مهارت های خود را نیز به اختصار شرح دهند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
محمد جواد سلیمانی
سلام
دوست عزیز ، نقش دولت در خدمت رسانی به هموطن های عزیز چیست؟ در این چند سال اخیر هر وقت مشکلی در کشور پبش آید متاسفانه دست گدایی دولت بسمت مردم کشید می شود. پس این همه ثروت مملکت ایران به کجا سرازیر می شود؟
1.54654s, 19q