دستگیری توزیع کننده داروهای تقلبی در ناصر خسرو

۱۳۹۱/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۰ - کد خبر: 55026
سلامت نیوز : سرهنگ علیرضا محرابی با اشاره به دستگیری یکی از توزیع کنندگان داروهای قاچاق و تقلبی در محدوده ناصر خسرو بیان داشت: در پی اجرای حکم قضایی صادره از سوی مقام قضایی مبنی بر فروش داروهای غیرمجاز و تقلبی قاچاق، در محدوده بازار تهران، اقدامات و تحقیقات مأموران پایگاه پنجم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ آغاز و ظرف چند ساعت متهم این پرونده شناسایی شد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده مقرر شد ماموران برای بازداشت این متهم وارد عمل شوند. بر اساس این دستور تیمی از یگان‌های مرتبط برای بازداشت و همچنین بازرسی از منزل متهم به محدوده ناصر خسرو اعزام  شدند که در بازرسی انجام شده وی هنگام بسته‌بندی و برچسب زدن روی داروها بازداشت شد.

محرابی عنوان داشت: این متهم که مهدی نام داشت پس از تفهیم اتهام و اعتراف به جرم خود برای سیر مراحل قضایی به دادسرا معرفی شده و در بازرسی از محل زندگی این فرد که به انبار شبیه بود، مقادیر متنابهی مواد مخدر و داروهای غیرمجاز از جمله داروهای تقویتی خارجی، ‌داروهای غیرمجاز بدنسازی و داروهای تقلبی درمانی کشف و ضبط شد.در این محل بالغ بر 4800 قلم انواع داروی تقلبی، غیر مجاز و قاچاق کشف و ضبط شد که پس از بررسی کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تقلبی بودن آن‌ها تایید شده است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.1303s, 19q