خ مثل خیانت

۱۳۹۱/۰۶/۰۴ - ۱۳:۵۰ - کد خبر: 55225
خ مثل خیانت
سلامت نیوز : کلمه زشت و بدقواره‌ای است که هیچ کس دوست ندارد در زندگی اش آن را بشنود و به زبان بیاورد. خیانت در روابط زناشویی یکی از بدترین اتفاقات زندگی مشترک است که وقتی یکی از زوجین از چارچوب‌های اخلاقی و موازین ارزشی خارج می‌شود اتفاق می‌افتد؛ اتفاقی که بعد عاطفی خانواده را تحت تأثیر قرار می‌دهد. اما چرا افراد خیانت می‌کنند؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از اطلاعات ؛ كمبودهای زندگی زناشویی احتمال بروز خیانت را بیشتر می‌كند. این کمبودها ممکن است عاطفی، مالی یا جنسی باشند که باعث می‌شوند زن و مرد به هم احساس تعهد نسبت نكنند. در این میان نقش شخص ثالث از نظر وسوسه و پافشاری در برقراری ارتباط نباید از نظر دور داشته شود، چون مرد یا زن درست در زمانی كه به دنبال محبت می‌گردند، كسی سر راه سبز می‌شود و درست از همان نقطه ضعف شروع می‌كند. بنابراین دسیسه‌های او به ثمر می‌نشیند و رابطه برقرار می‌شود.

زن و شوهر اولین كسانی هستند كه متوجه انحراف و خیانت خود می‌شوند، ولی گاهی اوقات فرد اصلا باور نمی‌كند مرتكب خیانت شده و فکر می‌کند صرفا احساس وابستگی به کسی دارد و به همین دلیل با او رابطه برقرار می‌کند. گاهی هم البته فرد سوم با قصد گسستن روابط عاطفی زوجین وارد عمل می‌شود و حتی برای از میان برداشتن مانع دست به هر اقدام غیراخلاقی می‌زند. اگر نمی‌خواهید خیانت به زندگی‌تان راه پیدا کند، این دلایل را در زندگی‌تان از بین ببرید. راه‌های نفوذ دیگران را به زندگی‌تان کور کنید و با تقویت ارتباط با همسرتان، پایه‌های زندگی را محکم‌تر کنید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.21235s, 18q