با حمایت شما،کودک دیروز محک قهرمان امروز جهان شد

۱۳۹۱/۰۶/۱۹ - ۱۳:۴۵ - کد خبر: 56050
با حمایت شما،کودک دیروز محک قهرمان امروز جهان شد
سلامت نیوز: جمعه 17 شهریور ماه کامران شکر ی سالاری مدال نقره پارالمپیک در رشته پرتاب نیزه را کسب کرد.

کسب مدال نقره در رشته  پرتاب نیزه توسط کامران شکری سالاری کودک بهبود یافته محک در مسابقات پارالمپیک بیانگر آن است که سرطان درمان پذیر است.

کامران شکری سالاری. جوان 21 ساله‌ای که در 13 سالگی مبتلا به سرطان استخوان  شد و تحت حمایت موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک قرار گرفت . در طی درمان پای چپ‌ خود را از دست داد اما ناامید نشد و برای زندگی مبارزه کرد و اکنون یکی از افتخار آفرینان ایران است.

این موفقیت بزرگ بار دیگر به ما نشان می‌دهد که سرطان پایان زندگی نیست.

موسسه خیریه محک از سال 1370 در جهت حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان فعالیت می کند و تا کنون بیش  از 18000 کودک مبتلا به سرطان  و خانواده آنها  را در سراسر ایران تحت حمایت قرار داده است  و این مهم با همراهی و مشارکت های مردمی میسر می گردد.

کودکان بهبود یافته محک همواره نمادی از امید در دل تمامی اعضای خانواده بزرگ محک هستند. نمادی که استقامت، اراده و امید به بهبود را در دل فرزندان محک و خانواده هایشان بارور می کند.
کامران، قهرمان ورزش دومیدانی جانبازان و معلولین است، با گنجینه ای از مقام ها و مدال‌ها. و آخرینش ، مدال نقره پرتاب نیزه در مسابقات پارالمپیک 2012 لندن.
برخی دیگر از موفقیت های کامران عبارتست از:
•    مدال طلای پرتاب نیزه با ثبت رکورد 48.12 متر و مدال برنز پرتاب دیسک در رقابت های جهانی جوانان سال 2012 آیواز در جمهوری چک.
•    مدال طلای پرتاب نیزه کلاس F42 در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی آلمان- 2012 در شهر برلین
•    مدال طلای مسابقات بزرگسالان جهان در پرتاب نیزه- 2011
•    مدال طلای جوانان جهان در پرتاب نیزه- 2011
•    مدال طلای پرتاب نیزه در  مسابقات پارا آسیایی گوانگجو- 2011
•    مدال طلای المپیک جوانان در ماده پرتاب دیسک و مدال نقره  در ماده پرتاب نیزه - 2009 ، توکیوی ژاپن
•    مدال طلای پرتاب دیسك،‌ مدال نقره پرتاب وزنه و مدال نقره پرتاب نیزه در مسابقات جوانان آسیا- 2009
•    مدال طلاب پرتاب نیزه و افزایش رکورد جهان به میزان 3 متر و 29 سانتی متر و مدال برنز پرتاب دیسک در رقابت‌های معلولان ویلچری و قطع عضو جهان (IWAS) – 2011،  امارات متحده عربی
کامران شکری کودک بهبود یافته محک با کسب این پیروزی در پارالمپیک، لبخند را به تمامی ایرانیان و امید را به کودکان مبتلا به سرطانی که می‌توانند با بهره مندی از حمایت های همه جانبه در زمینه های درمانی و رفاهی، آینده‌ای چون او داشته باشند هدیه کرد.
با حمایت یاوران محک، کودکان مبتلا به سرطان نه تنها در مسیر بهبود گام بر می دارند بلکه می‌توانند قهرمانانی افتخار آفرین شوند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.42402s, 18q