داروهاي لاغري، عامل اصلي بروز خودكشي

۱۳۸۶/۰۴/۳۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5630
داروهاي لاغري، عامل اصلي بروز خودكشي
به گزارش سلامت نیوز به نقل از خبرگزاري foxnews، داروي لاغري Acomplia ميزان بروز خودكشي را در افرادي كه براي كاهش وزن از آن استفاده مي كنند افزايش مي دهد بر اساس تحقيقات صورت گرفته بر روي گروهي از افراد كه از اين دارو استفاده مي كرده اند مشخص شد كه پس از مدتي علايم افسردگي در آنان مشاهده شده است از اين رو همراه اين دارو از ضد  افسردگي نيز استفاده كرده اند. تحقيقات نشان مي دهد که تداخل دارويي بر ميزان ضريب خودكشي افزوده است.
بنابر اين گزارش، دانشمندان اروپايي مصرف اين دارو را براي رسيدن به وزن مناسب و لاغري ممنوع كرده اند و بهترين راه لاغر شدن را تنها در ورزش كردن و داشتن رژيم غذايي مناسب مي دانند.
اين گزارش مي افزايد: داروهاي لاغري چه با تجويز پزشك متخصص و چه با تجويز خودسرانه مي توانند عامل اصلي در بروز هر گونه بيماري روحي و رواني و كنش ها و واكنش هاي غيرعاقلانه شوند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
محمد
من یک فردی هستم 110 کیلو وزن 167 قد 15 ساله ورزش سخت انجام میدم هرروز باشگاه بدتسازی و فوتبال رژیم غذایی هم دارم هنوز سر در گمم عده ای را میبینم قرص هایی خوردن و الان خیلی هیکل زیبا و خوش فرمی دارن و هیچ عوارضی برایشان نداشته از دارویی به نام لیپو سیکس ایکس استفاده کردن عده دیگر مثل این سایت صلاحیت دارو هارو رد میکنن ولی تا چاق نباشی دردشو نمیفهمی من شروع کردم به جمع کردن پول برای تهیه ی محصول اورجینال که از خارج سفارش میدم
3.09813s, 19q