نوشیدن بیش از 3 لیوان چای در روز ممنوع

۱۳۹۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۵۳ - کد خبر: 56787
نوشیدن بیش از 3 لیوان چای در روز ممنوع
سلامت نیوز : صابر حبیبی، متخصص تغذیه در گفتگو با باشگاه خبرنگاران، عنوان کرد: تحقیقات نشان داده است افرادی که بیش از 7 فنجان چای در روز می نوشند با احتمال بیشتری نسبت به اشخاصی که 3 لیوان چای در روز مصرف می کنند در خطر ابتلا به سرطان پروستات قرار دارند.

وی در ادامه مطلب خود افزود: قبلاً تصور می شد مصرف زیاد چای می تواند مانع از ابتلا به اضافه وزن و فشار خون شود و از بعضی از سرطان ها پیشگیری کند.حبیبی تصریح کرد: اما امروزه زیاده روی در مصرف چای احتمال ابتلا به شایع ترین نوع سرطان در بین مردان را افزایش می دهد.وی اظهار کرد: اما این خطر فقط مرتبط به چای سیاه است ولی چای سبز می تواند از ابتلا به انواع مختلفی از سرطان پیشگیری کند.

وی ادامه داد: مصرف زیاد چای نیز می تواند نشانه ابتلا به دیگر اختلالات و بیماری ها هم باشد.حبیبی خاطر نشان کرد: تحقیقات نشان داده است افرادی که استرس دارند یا در انتخاب رژیم غذایی خود دقت نمی کردند. بیشتر از دیگران به نوشیدن چای علاقمندند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
بابت تمام زحماتی که در این راه متحمل می شوید از شما ممنونم.کمتر سایتی یافت می شود که به موضوعات و اطلاعات مفیدی را که برخی از آن فراری و یا بی اطلاع هستند در اختیار عموم قرار دهد. متاسفانه مطالب شما واقعیت روز است اما جامعه در ارایه آن کوتاهی کرده و یا با بی تفاوتی از کنار آن رد می شود و نتیجه آن رشد و بحران آسیبهای اجتماعی در ابعاد گوناگون است جای شکرش باقی است که شما این مسئله مهم را دریافته و برای کاهش آسیبها اطلاع رسانی می نمایید
0.31802s, 19q