تعویق راه‌اندازی پایانه مسافر معلولان/افتتاح اواسط مهر

۱۳۹۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۸ - کد خبر: 56930

سلامت نیوز : یحیی سخنگویی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به آماده شدن پایانه مسافربری ویژه معلولان در میدان صادقیه اظهار داشت: ساخت این پایانه به پایان رسیده است و تنها منتظر تجهیزات و ون‌های مناسب‌سازی شده هستیم.

وی تصریح کرد: به علت اینکه برخی از وسایل حمل و نقل قدیمی بوده و شرکت مورد‌نظر در حال حاضر در ایران وجود ندارد منتظر هستیم تا امکانات این پایانه به روز شود و به زودی آن را راه‌اندازی کنیم.سخنگویی خاطر نشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش‌بینی می‌شود در اواسط مهر این پایانه راه اندازی شود.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور به آغاز سال تحصیلی اشاره کرد و گفت: در سال جاری سازمان بهزیستی همانند سنوات گذشته بخشی از هزینه‌های تحصیلی دانش‌آموزان را پرداخت می‌کند.وی ادامه داد: اگر چه هزینه‌ایی که به دانش‌آموزان معلول پرداخت می‌شود بسیار کم است اما با این حال سازمان بهزیستی هر ساله همین مبلغ را به دانش‌آموزان پرداخت می‌کند.

سخنگویی ادامه داد: هزینه تحصیلی دانشجویان معلول به صورت رایگان بوده و این افراد هیچ هزینه‌ایی را بابت تحصیل پرداخت نمی‌کنند.معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور تأکید کرد: در سال جاری اعتبارات خوبی برای تأمین هزینه تحصیلی دانشجویان پیش‌بینی شده است که رقمی معادل 18 میلیارد تومان است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.98552s, 18q