کلینیک «سینه» امروز افتتاح شد

۱۳۹۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۸ - کد خبر: 57366

سلامت نیوز : محمد هادی‌زاده رئیس کلینیک پستان در گفت‌و‌گو با فارس در مورد فعالیت این کلینیک اظهار داشت: سالانه حدود یک میلیون و 600 هزار مورد جدید سرطان سینه در دنیا شناسایی می‌شود و در ایران هم سالانه 10 هزار نفر به سرطان سینه مبتلا می‌شوند و معمولاً  40 هزار نفر درگیر پروسه درمان هستند.

به گفته این متخصص جراحی سینه شیوع سرطان سینه در دنیا رو به افزایش است به همین علت احساس کردیم که به یک مکان استاندارد برای درمان این بیماری نیاز داریم.وی ادامه داد: الان در دنیا بحث کلینیک‌های چند تخصصی و بین رشته‌ای بسیار مطرح است و معمولاً پزشکان با تخصص‌های مختلف جمع ‌می‌شوند تا در مورد هر بیمار معاینات لازم را انجام دهد.

هادی زاده گفت: در این کلینیک تمام مراحل تشخیصی و درمانی از ابتدا تا انتها از قبیل سونوگرافی و ماموگرافی انجام می‌شود و حتی جراحی‌های سینه در همین مرکز انجام می‌شود.به گفته رئیس کلینیک بیماری‌های سینه مهمترین عاملی که می‌تواند به تشخیص زودهنگام بیماری کمک کند، آگاهی فرد است. در این مرکز روزانه کلاس‌های رایگان برای آموزش بیماری‌های مرتبط با سینه و روش‌های ساده خود آزمایشی برای بانوان برگزار می‌شود.

هادی زاده به روش‌های نوین در درمان بیماری‌های سینه اشاره کرد و گفت: قبلاً در موارد سرطان سینه، کل سینه را بر می‌داشتند ولی الان در 70، 80 درصد موارد تنها توده و بافت‌های اطراف را بر می‌داریم که این روشی کاملاً استاندارد است و مشکلاتی که از نظر روحی روانی روی خانواده تاثیر بگذارد از بین می‌رود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.9687s, 19q