داروی بیماری انسدادی ریه تایید شد

۱۳۹۱/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۸ - کد خبر: 57635

سلامت نیوز : یک شرکت داروسازی در سوئیس اعلام کرد با انجام تحقیقات و انجام آزمایشهای بالینی مشخص شد که این دارو قادر است بیماری انسدادی مزمن ریه یا سرفه فرد سیگاری را به مدت 4 ساعت پس از مصرف آن درمان کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ داروی مورد نظر با عنوان Seebri Breezhaler همچنین می‌تواند در استعمال دود و مشکلات مرتبط با سلامت بسیار دگرگون کننده و موثر واقع شود.داروی Seebri Breezhaler از ماه ژوئن 2012 جدید بوده است و این دارو اکنون توسط کشورهای اروپایی مورد تایید قرار گرفته است.

محققان با انجام آزمایش خود گفتند که این دارو می تواند عملکرد ریه را بهبود بخشد. علاوه بر آن، اگر این دارو به مدت یک دوره 52 هفته‌ای تجویز شود، می تواند کیفیت زندگی را نیز بهبود بخشد.تنها با مصرف 44 دوز میکروگرم از این دارو به صورت روزانه می توان به دوره نقاهت بعد از بیماری انسدادی مزمن ریوی کمک کرد.

بیماری مزمن انسدادی ریه یک بیماری مزمن ریوی است که مشخصه آن انسداد پیشرونده مجاری تنفسی به صورت برگشت‌ناپذیر است.انسداد راه‌هوایی تنگی منتشر در تمام راههای هوایی است که مقاومت در برابر عبور هوا را بالا می‌برد.این بیماری با کاهش مداوم عملکرد تنفسی در طی زمان و دوره‌های از تشدید علایم همراه است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.11567s, 18q