وزیر بهداشت:

پیش نویس سند ملی رشد و تکامل همه جانبه کودکان تدوین شد

۱۳۹۱/۰۷/۱۶ - ۱۳:۳۵ - کد خبر: 57869
سلامت نیوز: وزیر بهداشت در آستانه برگزاری همایش روز جهانی کودک از تدوین پیش نویس سند ملی رشد و تکامل همه جانبه کودکان خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، مرضیه وحید دستجردی با اعلام این خبر گفت: سند ملی رشد و تکامل همه جانبه کودکان حاصل فعالیت بیش از 3 سال وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، آموزش و پرورش و سازمان بهزیستی کشور است که به صورت پیش نویس آماده شده و به زودی برای تصویب به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال می‌شود.

وی از برگزاری همایش ملی روز جهانی و هفته ملی کودک با شعار «کودک، خانواده و جامعه» خبر داد و گفت: با توجه به بحث اقتصاد مقاومتی و با هماهنگی همه ارگانهای دخیل در حوزه کودک، کمیته ملی برگزاری روز جهانی و هفته ملی کودک تشکیل و با مدیریت دبیرخانه کشوری رشد و تکامل همه جانبه کودکان در کشور، اقدامات ملی همه ارگانها هماهنگ شد به طوری که همایش ملی روز جهانی کودک فردا در تهران و همه استان ها و شهرستان های کشور به صورت هماهنگ برگزار می‌شود.

سند ملی رشد و تکامل همه جانبه کودکان کار تیمی سه ساله کارشناسان متبحر در زمینه سیاستگذاری و برنامه ریزی رشد، مراقبت و تکامل ابتدای کودکی است و شامل حوزه های جسمی، روانی، اجتماعی و شناختی است.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.54146s, 19q