حادثه هولناک در پمپ بنزینی در غرب پایتخت

۱۳۹۱/۰۷/۱۶ - ۱۶:۰۶ - کد خبر: 57934
سلامت نیوز: مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از وقوع حادثه در یک پمپ‌بنزین در جاده قدیم کرج و سوختگی دو کارگر تاسیساتی این پمپ‌بنزین خبرداد.

حسن عباسی دراین باره گفت:‌ در ساعت 12:01 روز گذشته وقوع این حادثه به سامانه 115 اطلاع داده شد که به دنبال آن تکنیسین‌های اورژانس به محل حادثه واقع در جاده قدیم کرج تقاطع خیابان فتح 23 اعزام شدند. عوامل اورژانس پس از حضور در محل متوجه شدند که یک کارگر 34 ساله برای قطع‌کردن جریان برق پمپ‌بنزین به داخل چاله رفته که در آن به دلیل اتصالی سیم‌های برق جرقه و پس از آن آتش‌سوزی ایجاد شده است.

عباسی با بیان اینکه خوشبختانه دریچه‌های بنزین بسته بوده و مشکلی در فضای پمپ‌بنزین ایجاد نشده اظهارکرد: این مرد که داخل چاله بود به شدت دچار سوختگی شد. پس از وقوع این حادثه یکی دیگر از کارگران تاسیسات به منظور کمک به فرد حادثه دیده به داخل گودال رفته که وی نیز در پی این حادثه، سوخت.

مدیر روابط عمومی اورژانس تهران مقدار سوختگی کارگر اول را 80 درصد و مقدار سوختگی مرد 36 ساله‌ای که به کمک وی رفته بود را 40 درصد اعلام کرد و گفت: با توجه به اینکه 80 درصد سوختگی درصد بالایی است احتمال فوت این مصدوم وجود دارد.

به گفته عباسی امدادگران دو مصدوم حادثه را به بیمارستان شهدای یافت‌آباد منتقل کردند.
منبع: ایسنا
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.46815s, 18q