رئیس سازمان امداد و نجات کشور خبر داد

ورود چهار بالگرد و ۱۲۰ موتور آمبولانس به ناوگان امدادی هلال‌احمر

۱۳۹۱/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲ - کد خبر: 58756
سلامت نیوز: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر از ورود چهار بالگرد و ۱۲۰ موتور آمبولانس به ناوگان امدادی هلال‌احمر کشور خبر داد.

محمود مظفر در گفت‌وگو با فارس؛ با اشاره به اینکه چهار بالگرد امداد هوایی هفته آینده طی مراسمی به طور رسمی وارد ناوگان امدادی هلال‌احمر کشور می‌شود اظهار داشت: در این زمینه 120 موتور آمبولانس نیز برای نخستین بار به ناوگان امدادی هلال‌احمر در سراسر کشور اضافه می‌شود.

وی افزود: همچنین 10 خودروی مخابراتی جدید که می‌تواند در صعب‌العبور‌ترین مسیر‌ها که حتی وسایل ارتباطی مانند تلفن همراه و ثابت بر اثر حوادث از کار افتاده باشد تردد کند و توسط متخصصان داخلی ساخته شده است رونمایی می‌شود.

مظفر ادامه داد: نرم‌افزار EOC مخصوص تلفن همراه نیز طی مراسمی رونمایی می‌شود تا مدیران مرتبط با حوادث، خبرنگاران و در نهایت مردم بتوانند از این نرم‌افزار جامع اطلاعات و آمار حوادث بهره‌مند شوند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر بیان داشت: افراد می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان امداد و نجات این نرم‌افزار را برای موبایل خود دانلود و روی تلفن‌های همراه نصب کنند.

مظفر خاطر نشان کرد: ورود بالگرد‌های جدید و موتور آمبولانس‌ها می‌تواند سرعت امداد‌رسانی امدادگران هلال‌احمر را در حوادث مترقبه و غیرمترقبه افزایش دهد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.84376s, 18q