جديدترين دستاوردهاي دارويي ايران و جهان بررسي مي‌شود

۱۳۸۶/۰۵/۰۹ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5879
جديدترين دستاوردهاي دارويي ايران و جهان بررسي مي‌شود

دكتر"سيد حميد خوئي" رييس انجمن علمي داروسازان ايران روز سه‌شنبه با بيان اين خبر افزود داروسازي اجتماعي محور اصلي اين همايش است و مسايل ديگري همچون مديريت و اقتصاد داروخانه، نقش حرفه‌اي و مديريتي داروساز در داروخانه و چالش‌هاي پيش روي صنعت داروسازي ايران ، اقتصاد دارو در ايران و جهان در كنار جنبه‌هاي نوين حرفه داروسازي از جمله داروسازي باليني و بيمارستاني مورد بحث و تبادل نظر قرار مي‌گيرد.

وي هدف از برگزاري اين همايش را ارتقاي سطح دانش حرفه‌اي و علمي داروسازان و آشنا كردن آنان با آخرين دستاوردهاي دانش داروسازي عنوان كرد.

عضو هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران تصريح كرد از مباحث ديگري كه در اين همايش مورد بررسي قرار مي‌گيرد ، مقايسه كيفيت دارو در داخل و خارج از كشور، توانمندي‌هاي داخلي و خارجي، تامين عدالت در نظام سلامت كه به طور خاص به دسترسي عموم مردم به امكانات برابر و مناسب دارو و درمان مربوط مي‌شود، است.

بحث قاچاق دارو و داروهاي تقلبي به عنوان يك تهديد اصلي براي نظام سلامت و دارويي كشور، مشكلات و مسايل موجود جامعه داروسازي در ارتباط با سازمانهاي بيمه و در نهايت معرفي نقش و جايگاه حرفه‌اي داروسازان كشور از جمله مباحثي است كه در اين همايش عنوان خواهد شد.

رييس انجمن علمي داروسازان ايران با اشاره به برگزاري نمايشگاه جنبي كه در آن شركت‌هاي داروسازي ، جديدترين محصولات خود را عرضه مي‌كنند از كليه داروسازان و متخصصان خواست ، براي ثبت نام و شركت در اين همايش به دبيرخانه همايش واقع در دفتر انجمن علمي داروسازان ايران مراجعه كنند.


 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.42954s, 19q