پذیرش دانشجو در واحد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شد

۱۳۸۶/۰۵/۱۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5895
پذیرش دانشجو در واحد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز شد

دکتر محمدرضا پنجه شاهین در گفتگو با مهر افزود: داوطلبان می توانند در فرم انتخاب رشته در کنکور سراسری، با مراجعه به سایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز و آگاهی کامل از شرایط، محل و هزینه تحصیل در شعبه بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در کیش نسبت به انتخاب این رشته ها اقدام کنند.

وی اضافه کرد: توضیحات لازم در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری برای انتخاب رشته در شعب بین المللی ارائه شده است و لازم است داوطلبان با آگاهی کامل این رشته ها را انتخاب کنند.

مسئول واحد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شیراز یادآور شد: پذیرش این داوطلبان طی دو مرحله صورت می گیرد و پس از پذیرش 5 برابر ظرفیت دانشگاه در این رشته ها، مصاحبه انجام می گیرد و پذیرش نهایی پس از انجام مصاحبه خواهد بود.

وی دلیل پذیرفتن 5 برابر ظرفیت در مرحله اول پذیرش دانشجو در واحد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در کیش را محتمل دانستن خطای سهوی داوطلبان در زمان انتخاب رشته عنوان کرد و گفت: زمان انتخاب رشته، محدود است و امکان اشتباه سهوی از سوی داوطلب وجود دارد و به همین دلیل ممکن است فرد داوطلب پس از انتخاب رشته در شعبه بین المللی، از این انتخاب پشیمان شود و برای اینکه فرصت تجدید نظر به داوطلب داده شود، بیش از ظرفیت موجود برای مرحله مصاحبه دعوت می شوند.

پنجه شاهین تأکید کرد: پذیرش در واحد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی شیراز در راستای قانون برنامه چهارم توسعه و بر اساس مجوز شماره 2725/12/9 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و مجوز شماره  233- 605/1/9 هیئت امنای دانشگاه انجام می گیرد.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
ااااا
سلام میخواستم بدونم در سال 93 دانشگاه بین الملل در رشته پزشکی یا دندان پزشکی اعلام ظرفیت می کند ؟
fariba
اطلاع رسانی تون عالیه ممنون
salam bebakhshid man darusazi lisans khundam tuye hend...mikhasam bebinam shodanie k man edame darsamo inja bkhundam?
روزا
واحد بين الملل آيا من كه خوزستان هستم شانس قبولي دارم يا بايد پول بيشتري بدم؟
پروین احسانی
با سلام اینجانب میخواستم اطلاعاتی راجع به امکان جذب دانشجو در رشته مامایی در مقطع کارشناسی ارشد در واحد بین الملل شیراز ، داشته باشم .
با تشکر - لطفا مرا راهنمایی فرمایید.
nahid
اخرین رتبه های پزیرش دانشجو در رشته پزشکی چه رتبه ای بوده است؟
1.68578s, 24q