مركز رشد واحدهاي فناوري فرآورده دارويي در تبريز افتتاح شد

۱۳۸۶/۰۵/۱۳ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 5979
مركز رشد واحدهاي فناوري فرآورده دارويي در تبريز افتتاح شد

رييس اين مركز در آيين افتتاحي اين مركز گفت: با افتتاح اين مركز تحقيقات و پژوهش در عرصه فرآورده‌هاي دارويي در منطقه سامان يافته و در مسير توليد و عمل قرار مي‌گيرد.

دكتر محمدحسيم زرين‌تن، افزود :اين مركز در زمينه‌هاي مواد اوليه( شيميايي،گياهي ،بيولوژيك)، بيوتكنولوژي دارويي، نانو تكنولوژي دارويي، سامانه‌هاي دارو رساني، فناوري اطلاعات دارويي، مهندسي داروسازي فعاليت خواهد داشت.

وي از داشتن ايده نو با قابليت توليد تجاري، دارا بودن گروه كاري، داشتن آموخته دانشگاهي مرتبط و ارايه برنامه كاري براساس طرح تجاري از شرايط همكاري افراد با اين مركز ياد كرد.

زرين تن افزود: اين مركز در زمينه ارايه خدمات شبكه و اطلاع رساني، كمك به دريافت تسهيلات مالي و اعتباري و مشاركت در پروژه يابي و بازاريابي، برقراري ارتباط با مراكز دانشگاهي و پژوهشي و مراكز رشد كشور با مشاركت كنندگان در طرح همكاري خواهد داشت.

در ادامه اين ايين چند تن از اعضاي هيات علمي دانشگاه علوم پزشكي نكته نظرات خود را در زمينه هر چه بهتر اجراشدن طرح و استفاده از پتانسيل و ظرفيت علمي موجود در ميان فارغ‌التحصيلان ارايه دادند.

اين مركز زير نظر دانشگاه علوم پزشكي تبريز و برخوردار بودن از امكانات تحقيق و پژوهشي دانشگاه از جمله ‪ ۲۱‬آزمايشگاه متنوع و مجهز آن به فعاليت هاي علمي و عملي خود ادامه خواهد داد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.16316s, 19q