توکلی خبر داد:

فردا؛ آغاز مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری

۱۳۹۱/۰۸/۱۹ - ۱۶:۱۸ - کد خبر: 60121
سلامت نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به آغاز فرایند مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله تکمیل ظرفیت کنکور دکتری از فردا، گفت: حدود 5 هزار و 24 نفر برای انجام مصاحبه به دانشگاه ‌ها معرفی شده ‌اند.

حسین توکلی در گفت ‌و گو با پانا، اظهار داشت: اسامی معرفی‌ شدگان چند برابر ظرفیت مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اعلام شده است و در این مرحله در نهایت یک هزار و 633 داوطلب پذیرفته می ‌شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش با بیان اینکه فرایند مصاحبه این داوطلبان از فردا 20 آبان آغاز می شود، افزود: معرفی شدگان مرحله مصاحبه حداکثر در 4 کد رشته محل برای انجام مصاحبه معرفی می ‌شوند که عدم مراجعه برای شرکت در مراحل مصاحبه، به منزله انصراف داوطلب از پذیرش در کد رشته ‌محل یا کد رشته ‌محل ‌های انتخابی مربوط تلقی می ‌شود.
وی ادامه داد: داوطلبانی که اسامی آنان در سایت سازمان سنجش به عنوان معرفی شده یک و یا چند کد رشته محل از رشته امتحانی مربوط درج شده، باید قبل از مراجعه به محل مصاحبه برای هریک از موسسات مبلغ 25 هزار تومان پرداخت و اصل فیش واریز شده را به همراه مدارک مورد نیاز به همراه داشته باشند و آن را هنگام شرکت در مصاحبه به مسئول ذیربط تحویل دهند.
توکلی با اشاره به زمان گزینش نهایی در هر کد رشته محل اعلام شده برای داوطلبان نیز گفت: داوطلبانی در این مرحله شرکت داده خواهند شد که نمره مصاحبه آنان توسط موسسه ذیربط به سازمان اعلام شود و داوطلبانی که نمره‌ای برای مصاحبه آنان اعلام نشود از پذیرش در کد رشته آن موسسه حذف می‌ شوند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش ادامه داد: همچنین آن دسته از داوطلبانی که در مصاحبه مرحله تکمیل ظرفیت شرکت و پس از گزینش نهایی در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره دکتری سال 91 اعم از دوره ‌های روزانه، شبانه، پیام نور، غیرانتفاعی و یا بین ‌الملل قرار گیرند، مجاز به شرکت در آزمون دکتری سال 1392 نخواهند بود.

وی با اشاره به پرداخت 17 هزار تومان برای بررسی صلاحیت‌ های عمومی، گفت: کلیه داوطلبانی که اسامی آنها در ردیف معرفی ‌شدگان برای انجام مصاحبه در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی قرار گرفته باید به منظور تکمیل فرم بررسی صلاحیت‌ های عمومی با مراجعه به لینک مربوط که در ذیل کارنامه داوطلبان در سایت سازمان قرار دارد تا 22 آبان ماه فرم بررسی صلاحیت عمومی را تکمیل و کد پیگیری دریافت کنند.
به گفته توکلی،  نتایج نهایی مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری 91 هفته دوم دی ماه اعلام خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.90973s, 18q