جمع آوری معتادان پرخطر از تفرجگاههای جنوب تهران

۱۳۹۱/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۷ - کد خبر: 60300
سلامت نیوز :رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: با اجرای طرح امنیت محله محور و پاکسازی تفرجگاههای جنوب تهران،237 معتاد پرخطر و تابلو دستگیر شدند. .

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ؛ سرهنگ محسن خانچرلی ضمن اشاره به اجرای طرح امنیت محله محور در محدوده سرکلانتری هفتم پلیس پیشگیری پایتخت، به نتایج اجرای این طرح طی روز 17 و 18 آبان ماه اشاره کرد و گفت: در راستای درخواست شهروندان ساکن محدوده های مولوی و جوادیه تهران، ماموران زیر مجموعه پلیس پیشگیری پایتخت، سرکلانتری هفتم، کلانتری های 116 مولوی، 117 جوادیه، مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد تهران بزرگ با اجرای طرح مذکور اقدام به پاکسازی تفرجگاه های محدوده از وجود معتادان و توزیع کنندگان خرد مواد مخدر کردند.

وی افزود: در این طرح که از بامداد روز 17 آبان امسال آغاز شد نیروهای این یگان ها، از ساعت 10 صبح  اقدام به اجرای طرح مذکور کردند که تا پایان روز 18 آبان داشت و طی آن پارک های واقع در محدوده میدان راه آهن، شوش، هرندی، خواجوی کرمانی، بهاران و حقانی مورد پاکسازی قرار گرفت.

سرهنگ خانچرلی تصریح کرد: در این طرح 237 معتاد و خرده فروش مواد مخدر که با اقدامات خود باعث ایجاد ناامنی برای شهروندان شده و همچنین اقدام به توزیع مواد مخدر می کردند شناسایی، بازداشت و برای اقدامات قانونی به مراکز بازپروری و ترک اعتیاد منتقل شدند و کسانی که در این میان دارای جرایم و تخلف بودند به پایگاه های پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شدند.

رییس پلیس پیشگیری پایتخت در پایان با اشاره به اجرای طرح امنیت محله محور در شهر تهران، گفت: طرح امنیت محله محور در راستا افزایش آرامش و امنیت شهروندان به اجرا درآمده است و در روزهای آتی نیز ادامه دارد. شهروندان می توانند  موضوعات ومشکلات را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 یا مراجعه به نزدیک ترین کلانتری با پلیس در میان بگذارند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.26974s, 18q