19 هزار نفر طی سال جاری در تصادف‌های رانندگی کشته شده‌اند

۱۳۹۱/۰۸/۲۱ - ۱۶:۱۹ - کد خبر: 60303
سلامت نیوز :فرمانده نیروی انتظامی کشور تعداد کشته شدگان تصادف رانندگی در کشور را طی سال جاری 19 هزار نفر عنوان کرد و گفت: برای رسیدن به استاندارد باید این تعداد به زیر 10 هزار نفر کاهش پیدا کند.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ؛ سردار اسماعیل احمدی مقدم  پیش از ظهر یکشنبه در دیدار با آیت الله العظمی موسوی اردبیلی با بیان اینکه ضریب امنیتی کشور رو به افزایش است، عنوان کرد: با توجه به اینکه در برخی از کشورهای همسایه ناامنی‌هایی وجود دارد اما با این حال ایران تسلط خوبی بر مرزها و در برابر تروریسم  دارد.
وی در ادامه با بیان اینکه وقوع جرایم خشن، قتل و سرقت و تجاوز به عنف در کشور سیر نزولی دارد، ابراز کرد: 90 درصد از جرایم با پایه مواد مخدر به وقوع می پیوندد.

فرمانده انتظامی کشور با اشاره به روند کاهشی تصادفات منجر به فوت در کشور ابراز کرد: در سال 84 رقم  کشته‌های تصادفات 28 هزار نفر بود که این رقم در سال کنونی به 19 هزار نفر رسیده است و البته برای رسیدن به استاندارد باید به زیر 10 هزار نفر کاهش پیدا کند.وی در ادامه ابراز کرد: در بحث مصرف روانگردان‌ها و برگزاری پارتی‌های شبانه، کاهش قابل قبولی مشاهده می‌شود.

احمدی مقدم همچنین با اشاره به وضعیت حجاب در کشور ابراز داشت: به رقم تلاش دشمنان وضعیت حجاب در کشور خوب است.وی به برگزاری دوره‌های بصیرت افزایی ویژه کارکنان نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: تاکنون پنج هزار نفر از کارکنان نیروی انتظامی در دوره‌های بصیرت افزایی که در قم برگزار شده است شرکت کرده‌اند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.87882s, 18q