مدیریت خانم دستجردی کار «درمان» را نور علی نور کرد

۱۳۹۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۷ - کد خبر: 60412

سلامت نیوز :محمود احمدی‌نژاد، رئیس جمهوری اسلامی ایران در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمارستان سینا که صبح امروز در محل این بیمارستان برگزار شد، با اشاره به اینکه امروز شاهد به ثمر رسیدن خدمتی ارزشمند و مهم به مردم تهران هستیم، گفت: اهمیت سلامت و درمان آنقدر آشکار است که نمی‌توان آن را انکار کرد و مردم نه تنها در کشور ما بلکه در دنیا نیز سهم قابل توجهی از منابع خود را به آن اختصاص می‌دهند و سرمایه‌گذاری‌های فراوانی برای بهداشت و سلامت صورت می‌گیرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس ؛ وی افزود: خوشبختانه کشور ما در بحث بهداشت و درمان سابقه بسیار طولانی دارد و خدمات فراوانی چه از نظر پژوهشی، توسعه و دانش و نیل به سطوح بالاتر علمی و چه خدمات گوناگون به مردم صورت می‌گیرد.رئیس جمهور ادامه داد: امیدوارم بتوانیم به نقطه‌ای برسیم به لحاظ دانش پزشکی نه تنها نقطه مرجع در سطح منطقه بلکه در سطح جهان باشیم.

احمدی‌نژاد گفت: امروز ما بهترین متخصصان پزشکی و باهوش‌ترین کادر درمانی را در کشور داریم و مدیریت خوب خانم دستجردی نیز کار را نور علی نور کرد. امیدوارم باز شدن این راه سبب شکفتن استعدادهای عظیم شده و در خدمت ملت ایران و جامعه بشری قرار گیرد.وی با اشاره به تکمیل و بازسازی ساختمان افتتاح شده، افزود: اینکه شما بتوانید ساختمانی متعلق به وزارت آموزش و پرورش را بگیرید و آن را دوباره از نو بازسازی کنید، نیازمند تلاش‌های گوناگونی است و شاید از ساختن یک ساختمان نیز سخت‌تر باشد.

رئیس جمهور تصریح کرد: خوشبختانه در بازدید از این بیمارستان طراحی کاملا ایرانی انجام شده بود و من به تمام کسانی که در توسعه و بازسازی این بیمارستان نقش داشتند تبریک می‌گویم.احمدی‌نژاد با اشاره به اینکه بیمارستان سینا محل اصلی مراجعات مردمی و تصادفات در مرکز و جنوب تهران است، گفت: من از خانم دستجردی می‌خواهم تا روند نوسازی بیمارستان‌ها را سرعت بدهند، چرا که ما 4 تا 5 بیمارستان در جنوب تهران داریم که نیاز به بازسازی دارند.

وی همچنین با اشاره به ضرورت بازسازی بیمارستان حضرت امام(ره) گفت: البته کارهایی در این خصوص صورت گرفته است، اما لازم است تا بازسازی این بیمارستان سریع‌تر صورت گیرد.رئیس جمهور با اشاره به ساختمان قدیمی بیمارستان سینا ادامه داد: ساختمان قدیمی این بیمارستان نیز می‌تواند به عنوان یک میراث فرهنگی مورد بازسازی قرار بگیرد.

در پایان احمدی‌نژاد از تمام دست‌اندرکاران، پرستاران و کادر بیمارستان سینا بخاطر خدمت به بیماران و تلاش برای بهبود آنان تشکر کرد.بنابر این گزارش در ابتدای این مراسم نیز مرضیه وحید دستجردی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به ارائه گزارشی از نحوه بازسازی این بیمارستان پرداخت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.50504s, 18q