زبان عشق مشترک

۱۳۹۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۹ - کد خبر: 60633
زبان عشق مشترک
سلامت نیوز : عشق برای هر کدام از ما معنا و مفهومی دارد. شما شاید با شنیدن جملات عاشقانه، گرفتن گل و كارهایی از این دست احساس کنید همسرتان عاشقانه دوستتان دارد و کسی دیگر ممکن است همراهی همسرش در مشكلات و برخورد خوب او با خانواده‌اش را نشانه دوست داشتن واقعی بداند. بنابراین باید بگوییم به تعداد زوج‌های دنیا، راه و روش‌های متفاوتی برای ابراز علاقه وجود دارد. با این تفاوت در زبان ابراز علاقه چه می‌كنید؟

به گزارش سلامت نیوز به نقل از اطلاعات ؛ اگر هر كدام به زبان خود به ابراز عشق بپردازید، سال‌ها می‌گذرد و می‌بینید در عین تلاش برای داشتن یك زندگی عاشقانه، هر روز از هم دورتر شده‌اید. باور كنید دنیای شما و همسرتان همین قدر با هم متفاوت است و اگر فرهنگ لغت زبان هم را نداشته باشید، نمی‌توانید عمیق‌ترین ابراز علاقه‌ها را ترجمه كنید. برای رسیدن به این نقطه مشترک، كافی است از همسرتان بخواهید به خاطر بیاورد چه موقعی احساس كرده شما واقعاً دوستش دارید، در حال انجام چه كاری بودید، چه جمله‌ای را گفته‌اید و دقیقا چه اتفاقی رخ داده است؟ از او بپرسید چطور احساس شادمانی می‌کند و در چه موقعیت‌هایی واقعاً حس کرده که مورد عشق قرار گرفته است.

از همسرتان بخواهید به شما بگوید مهم‌ترین عاملی كه باعث چنین احساسی در او شده را پیدا كند و مهم‌تر از آن بدون خجالت برایتان بیان كند. شما نیز تمام این پرسش‌ها را پاسخ دهید و به همسرتان بگویید تحت كدام شرایط توانسته احساس عشق و علاقه را در شما بیدار كند. به این ترتیب می‌توانید به نقاط مشترکی در زبان ابراز علاقه تان دست پیدا کنید و زندگی تان را عاشقانه‌تر سازید.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.862s, 18q