هشدار یک متخصص مغز و اعصاب:

قرص‌های لاغری موجب نابینائی می‌شود

۱۳۹۱/۰۸/۲۸ - ۱۲:۰۳ - کد خبر: 60754
قرص‌های لاغری موجب نابینائی می‌شود
سلامت نیوز: مردم به هیچ عنوان نباید از قرص‌های لاغری مجیک استفاده کنند و رسانه‌ها به ویژه تلویزیون و رادیو باید در مورد عوارض آن اطلاع رسانی کنند.

دكتر اکبریان درگفت‌وگو با ایلنا با اعلام این مطلب گفت: متاسفانه دو مورد از دختران جوان باسنین ۲۲ تا ۲۴ داشتیم که براثر مصرف قرص‌های لاغری مجیک نابینا شده‌اند.

این متخصص مغز و اعصاب ادامه داد: وقتی که سطح الکل خون این  افراد را  اندازه گرفتیم، متوجه شدیم که الکل آن‌ها بسیار بالا است.


وی خاطرنشان کرد: الکل متالیکی که در قرص‌های لاغری مجیک وجود دارد برسیستم عصبی چشم اثر می‌گذارد و باعث نابینایی می‌شود.


اكبریان با تاکید برآگاه سازی مردم از عوارض ناگوار مصرف قرص‌های لاغری تصریح کرد: مردم به هیچ عنوان نباید از قرص‌های لاغری مجیک استفاده کنند و رسانه‌ها به ویژه تلویزیون و رادیو باید در مورد عوارض آن اطلاع رسانی کنند.


وی در پاسخ به این سوال که آیا همه قرص‌های لاغری منجربه نابینایی می‌شود یا صرفا قرص‌های لاغری مجیک، گفت: با مصرف اغلب قرص‌های لاغری چنین اتفاقی خواهد افتاد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.07137s, 18q