سیل و زلزله در استان بوشهر

۱۳۹۱/۰۹/۰۶ - ۱۰:۲۳ - کد خبر: 61177
سلامت نیوز :سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت: ۳۰۰ نفر از شهروندان بوشهری در پی سیل و آبگرفتگی آسیب دیده‌اند که تاکنون آب از ۶۵ خانه با تلاش نیروهای امدادی خارج شده است. حسین درخشان در رابطه با سیل و آبگرفتگی استان بوشهر گفت: امروز در پی سیل و آبگرفتگی ناشی از بارش باران ۳۰۰ نفر آسیب دیده‌اند که خوشبختانه با اعزام تیم‌های عملیاتی به مناطق آسیب دیده به این افراد خدمت رسانی شده است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تهران امروز ؛ وی در رابطه با خدمات ارائه شده به آسیب‌دیدگان افزود: برای ۶۴ نفر از افرادی که خانه‌های خود را در این حادثه از دست داده‌اند شرایط اسکان موقت فراهم شده است. وی در رابطه با اعزام تیم‌های عملیاتی به مناطق آسیب دیده بوشهر افزود: تاکنون ۱۱۴ نفر در قالب ۱۲ تیم مجهز به ۱۹ موتور پمپ و لجن کش اعزام شده‌اند. این در حالی است كه روز گذشته زمین لرزه‌ای به بزرگی سه و چهاردهم شهر«وحدتیه» و «عسلویه» در استان بوشهر را لرزاند كه سبب ترك خوردن برخی دیوارها و ساختمان‌های شهر شد. شهر وحدتیه از توابع شهرستان دشتستان در 90‌کیلومتری شرق بوشهر قرار دارد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
محمد
سلام من خودم تو منطقه رفتم هیچ اسکان موقتی به کسی داده نشده و این تیم و میمایی که میگین همه دروغ هست فقت چند نفر از بسیجی ها اومدن و مردم رو یاری دادن!!! وسلام
1.25555s, 19q