اولين همايش رتبه بندي تجهيزات پزشكي برگزار شد

۱۳۸۶/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 6130
اولين همايش رتبه بندي تجهيزات پزشكي برگزار شد
مهندس فرداد اسلامي، رئيس هيئت مديره QS سوئيس در منطقه خاورميانه به باشگاه خبرنگاران گفت: رشد موج كيفيت خواهي بين شركت ها در بعضي از موارد سطح كيفيت را به هم نزديك مي كند و مصرف كنندگان را در مورد انتخاب و خريد با مشكل مواجه مي شوند.
بنابراين بحث رتبه بندي شركت ها و امتياز بندي آنها با اينكه داراي گواهينامه‌هاي بين المللي ايزو و CE هستند، بسيار مهم است و با رتبه بندي تجهيزات پزشكي شركت برتر انتخاب مي‌شود كه در زمينه فروش و عرضه محصولات و صادرات بسيار موثر است.
وي افزود: يكي از اهداف اين همايش آشنايي توليد كنندگان با محورهاي مختلف مدل سرآمدي است كه شركت ها را در يك بازه هزار امتيازي رتبه بندي مي كند و نشان دهنده توانايي هاي آنها است و خريداران مي توانند محصولاتي با ضمانت و برتري كافي انتخاب كنند.
وي بيان كرد: شركت هاي ايراني در مقابله با شركت هاي اروپايي در مدل سرآمدي امتياز بالا و قابليت رقابت خود را در سطح بازارهاي بين المللي حفظ كنند و آنهايي كه تاكنون موفق به اخذ مجوزهاي بين المللي و ورود به بازارهاي اتحاديه اروپا نشده اند بتوانند با ارائه امتيازشان و سطح تواناي هايشان اين موفقيت را كسب كنند.
دكتر نيك روش، رئيس هيئت مديره انجمن تجهيزات پزشكي در ادامه گفت: توان توليد در زمينه ساخت تجهيزات پزشكي متكي به دانش فني است و دانش فني در ارتباط مستقيم با منابع انساني است و با توجه به اينكه كشور ما از افراد متخصص و كارآمد بسيار غني است مزيت خوبي براي ايران محسوب مي‌شود.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.20638s, 18q